Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért nem kaptam még?...

Vajon miért nem kaptam még? Kezdek ideges lenni.!? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Golden Retriever kiskutyát kapok egy hónap múlva! A tenyésztővel, már tavaly felvettem a kapcsolatot, hogy 2011 tavaszára-nyárára lesznek-e kiskutyák. Visszaírt, hogy várhatóak, és majd értesít.

Áprilisban írt egy levelet, hogy megszülettek. Onnantól kezdve elkezdtünk levelezni, hogy mi hogy lesz, merre lakom, ő neki mióta van Goldi kutyája.. stb.. Majd megkérdeztem, hogy mi lenne, ha a kiskutyát képről választhatnám ki? Vissza írt, hogy szerinte nem a legjobb ötlet, de ettől függetlenül küld képeket, ha szeretném. Addigra én is rájöttem, hogy valóban nem a legjobb ötlet, és írtam, hogy attól függetlenül kaphatok-e képeket? Mivel kíváncsi vagyok rájuk, hogy néznek ki, fajtiszták-e vagy hogy vannak gondozva stb.. Lehet, hogy most furcsán hangzik, de én ilyen vagyok, a biztosra megyek :)

A lényeg, hogy visszaírt, hogy mikor lehet értük menni, majd a végére : "Mindenféle képpen elküldöm még ezen a héten a képeket." Ez volt több mint 3 hete :S

Kicsit zavar, mert már tényleg nagyon kíváncsi vagyok :D

Gondoltam arra, hogy nincs net náluk, vagy elutaztak, vagy nincs fényképezőgépük, vagy a szervizben van. Esetleg baj történhetett? :S Szerintetek miért nem írhat még azóta? Azt írta, még a héten... :S

Értelmes válaszokat kérlek! Lehet, hogy nem egy normális kérdés, meg értelme nincsen, de írtam neki, hogy várom a képeket, azóta semmi.....


2011. máj. 12. 15:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
sztem rossz tenyésztőt választottál.remélem neked van igazad h nincs netjük
2011. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Bejegyzett tenyészőt? Mert nekik biztosan van honlapjuk, azt ajánlhatta volna. Én is aggódnék a helyedben, kivel hozott össze a sors.
2011. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
tenyészőt = tenyésztő
2011. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

:S :S

De tényleg... nem akarom az utolsó pillanatban megtudni, hogy nem is fajtiszták, vagy nincsenek is, amit kétlek, mert ismerősöm a közösségi oldalakon, de nincs fent sose...

:'(

Most már tényleg kezd zavarni a dolog...

2011. máj. 12. 15:38
 5/41 A kérdező kommentje:

Nem, azaz nemtudom...

az expressz.hu oldalon találtam rájuk tavaly, voltak fent képek. Írta, hogy tavaly is hamar elkapkodták őket. Lementettem a régi képeket, nekem azon fajtisztának tűntek...

De most, hogy már ( ha nagyon pontos akarok lenni) 3 hete és 5 napja volt ez.....

2011. máj. 12. 15:40
 6/41 anonim ***** válasza:
Nem tudnád belinkelni a képeket? :)
2011. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Rendben, egy pillanat, feltöltöm a kepfeltotles.hu-ra :)
2011. máj. 12. 15:42
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

expresszen tenyésztő nem hirdet.

Ez egy szaporító egy szukával.

Tenyésztőnek van honlapja, ahol azonnal felkerül az új alom képekkel.

Tenyésztő nem mondja, hogy válassz kép alapján,hanem azt mondja,hogy gyere és nézd meg őket.Minél gyakrabban.

2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel telefonon? Mi a kennelneve? Ha valódi tenyésztő, akkor van kennelneve,van honlapja, ahol ott a telefonszám, cím, akár személyesen is elmehetnél hozzá.
2011. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat, nem tenyésztő.. azaz én hittem azt.

Úgy értettem, hogy párzott a két kutya... és a kiskutyákat eladják... :)

Gondolom, hogy így megy...

2011. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!