Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért nem kaptam még?...

Vajon miért nem kaptam még? Kezdek ideges lenni.!? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Golden Retriever kiskutyát kapok egy hónap múlva! A tenyésztővel, már tavaly felvettem a kapcsolatot, hogy 2011 tavaszára-nyárára lesznek-e kiskutyák. Visszaírt, hogy várhatóak, és majd értesít.

Áprilisban írt egy levelet, hogy megszülettek. Onnantól kezdve elkezdtünk levelezni, hogy mi hogy lesz, merre lakom, ő neki mióta van Goldi kutyája.. stb.. Majd megkérdeztem, hogy mi lenne, ha a kiskutyát képről választhatnám ki? Vissza írt, hogy szerinte nem a legjobb ötlet, de ettől függetlenül küld képeket, ha szeretném. Addigra én is rájöttem, hogy valóban nem a legjobb ötlet, és írtam, hogy attól függetlenül kaphatok-e képeket? Mivel kíváncsi vagyok rájuk, hogy néznek ki, fajtiszták-e vagy hogy vannak gondozva stb.. Lehet, hogy most furcsán hangzik, de én ilyen vagyok, a biztosra megyek :)

A lényeg, hogy visszaírt, hogy mikor lehet értük menni, majd a végére : "Mindenféle képpen elküldöm még ezen a héten a képeket." Ez volt több mint 3 hete :S

Kicsit zavar, mert már tényleg nagyon kíváncsi vagyok :D

Gondoltam arra, hogy nincs net náluk, vagy elutaztak, vagy nincs fényképezőgépük, vagy a szervizben van. Esetleg baj történhetett? :S Szerintetek miért nem írhat még azóta? Azt írta, még a héten... :S

Értelmes válaszokat kérlek! Lehet, hogy nem egy normális kérdés, meg értelme nincsen, de írtam neki, hogy várom a képeket, azóta semmi.....


2011. máj. 12. 15:32
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, mivel régebben elmentettem.


[link]


[link]


[link]


Ezek voltak, amiket elmentettem :) Szerintem nagyon aranyosak! :) Mi gondoltok?

2011. máj. 12. 17:10
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

én csak a középsőt látom,de se a szülőket nem ,se egy nagyobb kori képet. ebbőlnem lehet tudni,hogy egyáltalán golden-e

Ha te bevállalod a rizikót,hogy beteg, vagy ideggyenge kutyát veszel,ismeretlen felmenőkkel és ezért még fizetsz is.... én nem tenném.

2011. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Felhívom őket holnap, és miden kiderül. Lerendeztem az állatorvos ismerősünkkel, hogy kísérjen el minket, hogy a papírokat megnézhesse, ha vannak, mert ezt holnap megtudom!.. Vagy még ma.
2011. máj. 12. 17:17
 34/41 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik két képen jobban látszik, hogy golden
2011. máj. 12. 17:18
 35/41 xnorkax ***** válasza:

Ezekből a képekből semmi sem derül ki. Ennyi idősen még nem lehet látni, milyen hordozott betegségeik vannak, milyenek lesznek felnőtt korukban. Kölyökkorban még egy abszolút keverék kutya is tűnhet teljesen fajtatiszta goldennek.

Egyszerű, hogy mikor fajtatiszta egy kutya. A szüleinek van törzskönyve? Szűrések? Tenyészszemle? Esetleg kiállításokon elért eredmények?

Ha ezek közül semmi sincs, akkor tök egyszerű, keverékek voltak a szülők, keverékek a kiskutyák.

Keveréket pedig simán találsz egy menhelyen, goldenből és golden keverékből tucatszámra vannak.

Lehet, azért nem küldött képeket mert történt valami a picikkel, vagy idióta emberek már lefoglalták őket. Esetleg felvásárolta az almot valami kereskedő. Sosem lehet tudni.

Mindenesetre ezt a tagot ejtsd! Vagy spórolj még és vegyél egy RENDES goldent, vagy irány a menhely!

2011. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Már akkor nem foglalkoztam volna tovább a dologgal, amint meglátom ezeket a "minőségi" fotókat. Nincs pénze egy digigépre? És nem csak a kupac kutyust kéne feltenni, hanem egyenként.
2011. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Jó, ezek a képek voltak fent. 1 óra múlva felhívom őket..... Szorítsatok :S

Mert pont kedvező lenne. Vinnénk a balcsira..

Valahogy kilehet deríteni, hogy a régebbi kutyákkal mi van most? Egy várost mondok... jelentkezne, akinek van onnan goldene, és egészséges??????? Ha válaszoltatok erre, megírom :)

2011. máj. 13. 14:15
 38/41 anonim ***** válasza:

kérlek inkább fogadj örökbe!!!

ezek kétesek,a menhelyiekröl többet tudni!

2011. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
na mi volt, mit mondott? elérted telefonon?
2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Akiteki ***** válasza:

Sehogy nem deríted ki, milyenek az előző alom kutyái.

Elviszik a kutyákat tőle, utána pont letojja, mi van velük.

Felejtsd el és keress egy rendes tenyésztőt.

2011. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!