Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért nem kaptam még?...

Vajon miért nem kaptam még? Kezdek ideges lenni.!? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Golden Retriever kiskutyát kapok egy hónap múlva! A tenyésztővel, már tavaly felvettem a kapcsolatot, hogy 2011 tavaszára-nyárára lesznek-e kiskutyák. Visszaírt, hogy várhatóak, és majd értesít.

Áprilisban írt egy levelet, hogy megszülettek. Onnantól kezdve elkezdtünk levelezni, hogy mi hogy lesz, merre lakom, ő neki mióta van Goldi kutyája.. stb.. Majd megkérdeztem, hogy mi lenne, ha a kiskutyát képről választhatnám ki? Vissza írt, hogy szerinte nem a legjobb ötlet, de ettől függetlenül küld képeket, ha szeretném. Addigra én is rájöttem, hogy valóban nem a legjobb ötlet, és írtam, hogy attól függetlenül kaphatok-e képeket? Mivel kíváncsi vagyok rájuk, hogy néznek ki, fajtiszták-e vagy hogy vannak gondozva stb.. Lehet, hogy most furcsán hangzik, de én ilyen vagyok, a biztosra megyek :)

A lényeg, hogy visszaírt, hogy mikor lehet értük menni, majd a végére : "Mindenféle képpen elküldöm még ezen a héten a képeket." Ez volt több mint 3 hete :S

Kicsit zavar, mert már tényleg nagyon kíváncsi vagyok :D

Gondoltam arra, hogy nincs net náluk, vagy elutaztak, vagy nincs fényképezőgépük, vagy a szervizben van. Esetleg baj történhetett? :S Szerintetek miért nem írhat még azóta? Azt írta, még a héten... :S

Értelmes válaszokat kérlek! Lehet, hogy nem egy normális kérdés, meg értelme nincsen, de írtam neki, hogy várom a képeket, azóta semmi.....


2011. máj. 12. 15:32
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is szaporítótól vett golden retrievert, a kutya 7 hónapos korában már nem bírt rálépni az egyik lábára a könyökdiszpláziától. 40ezer volt a műtéte, és megint kiújulóban van + csípődiszpláziás lesz, szóval pár év múlva lehet, hogy járni sem tud majd.

Szóval jobban járnál, ha keresnél egy tenyésztőt, és törzskönyves, szűrt kutyát vennél.

2011. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!