Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért nem kaptam még?...

Vajon miért nem kaptam még? Kezdek ideges lenni.!? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Golden Retriever kiskutyát kapok egy hónap múlva! A tenyésztővel, már tavaly felvettem a kapcsolatot, hogy 2011 tavaszára-nyárára lesznek-e kiskutyák. Visszaírt, hogy várhatóak, és majd értesít.

Áprilisban írt egy levelet, hogy megszülettek. Onnantól kezdve elkezdtünk levelezni, hogy mi hogy lesz, merre lakom, ő neki mióta van Goldi kutyája.. stb.. Majd megkérdeztem, hogy mi lenne, ha a kiskutyát képről választhatnám ki? Vissza írt, hogy szerinte nem a legjobb ötlet, de ettől függetlenül küld képeket, ha szeretném. Addigra én is rájöttem, hogy valóban nem a legjobb ötlet, és írtam, hogy attól függetlenül kaphatok-e képeket? Mivel kíváncsi vagyok rájuk, hogy néznek ki, fajtiszták-e vagy hogy vannak gondozva stb.. Lehet, hogy most furcsán hangzik, de én ilyen vagyok, a biztosra megyek :)

A lényeg, hogy visszaírt, hogy mikor lehet értük menni, majd a végére : "Mindenféle képpen elküldöm még ezen a héten a képeket." Ez volt több mint 3 hete :S

Kicsit zavar, mert már tényleg nagyon kíváncsi vagyok :D

Gondoltam arra, hogy nincs net náluk, vagy elutaztak, vagy nincs fényképezőgépük, vagy a szervizben van. Esetleg baj történhetett? :S Szerintetek miért nem írhat még azóta? Azt írta, még a héten... :S

Értelmes válaszokat kérlek! Lehet, hogy nem egy normális kérdés, meg értelme nincsen, de írtam neki, hogy várom a képeket, azóta semmi.....


2011. máj. 12. 15:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
az nem fajtiszta,max fajtAtiszta amugy,szerintem felejtős ez a "tenyésztő"
2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Akit találtál, az se tenyésztő, ha törzskönyv nélküladott volna kutyát.

Felhívhatod és pl.megkérdezheted, hogy van-e szukának, kannak diszplázia szűrése mert a diszplázia mégis örökletesés egy műtét 60 ezernél kezdődik.

De én nem vennék innen, nekem túlnagy lenne a rizikó.

2011. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért nem írt,mert a kölyköket elvitte a herpesz. Mert gondolom arra se voltak se szűrve,se oltva a szülők.
2011. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Rendben, és mégis ha felhívom hogyan kezdjem el?? Mit mondjak, csak úgy hirtelen felhívom? :S Segítsetek, ti hogyan csinálnátok. Ti csak tapasztaltabbak vagytok!
2011. máj. 12. 16:12
 25/41 anonim ***** válasza:
??? hívd fel és kérdezd meg,hol vannak az ígért képek.Mi ezen a bonyolult?
2011. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor már megkérdezhetném, hogy vannak-e szűrési papírjai? Vagy ami fontos ilyenkor? Mit kérdezzek még? :)
2011. máj. 12. 16:18
 27/41 anonim ***** válasza:

szánj rá egy negyed órát és olvasd ezt az oldalt végig. Minden infót megtalálsz itt

[link]

2011. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Köszi! Máris többet tudok!

Belinkeljem az előző alom kiskutyáit? :)

2011. máj. 12. 16:35
 29/41 panettone ***** válasza:

Naná+ És a hirdetését is.

A többieknek igazuk lehet és belefutottál egy szaporítóba ami nem lenne csoda goldenből most a háromlábút is el lehet adni!

A fajtamentők kezdhetnek aggódni annyi kidobott golden lesz....vagy már van is.

2011. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Én a multkor döbbentem meg a diszpláziás goldenek aránya tavaly meghaladta a diszpláziás német juhászokét.Minden második golden diszpláziás.

Sajnos ez lesz egy fajtából,ha rászállnak a szaporítók.

2011. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!