Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen nagy dolog hogyha a...

Ilyen nagy dolog hogyha a kutya lepisili a ház falát?!

Figyelt kérdés

Nos multkor sétáltattam a kutyát az utcában és egy krapek oda szólt hogy minek pisiltetem oda a bérházhoz a kutyát.Namármost úgy kell elképzelni a környéket hogy a járda egyik oldalán a ház fala a másikon a parkoló autók.Nyilván akkor a kisebb rosszat választottam.

Ezektől a fontoskodó pacákoktól felforr az agyvizem,mert mindből hiányzik a következetesség.


2011. máj. 12. 16:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Kutyát falra hugyoztatni elég nagy bunkóság.
2011. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
És persze a kocsikra is.
2011. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

szóval akkor inkább az autók?

biztos vidéki vagy ...Bp belső kerületeiben nincs olyan marha sok zöld

2011. máj. 12. 16:32
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
márpedig kutyát csak földre pisiltetünk. Nem betonra, nem kőre, nem falra, nem autóra. Akkor úgy kell nevelni, hogy addig kibírja. Nyáron meg majd a hugyszagtól nem lehet közlekedni.
2011. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Tök jó lehet, hogy ott a járdán meg a ház falán csorog a kutyahúgy....Légy oylan szíves és valami parkban pisáltasd, különben meg ne tartsál kutyát.
2011. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit gonoszúl fogalmazták meg a többiek ezt az egészet,de egyet rétek velük mindenben. Nos te is belegondolhatnál annak az embernek a helyébe akinek a házát egy idegen kutya lepisálja,ott fog bűzleni a háza.. Megérthetnéd őt is azért,nem hogy még neked álljon feljebb!Ajánlom én is a parkot,ha nem akarod,hogy utáljanak a környékbeliek.
2011. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
Bp. belső kerületeiben nem kell kutyát tartani.
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
szoval nekkem is van egy fiukutyám és nekem is igy van és én sem tom hova pisiltetni mert ugye FIU kutya és én sem tudom megtanitan mert nem lehet hogy gugolva psiljen mint ahogya fiu nem ulve pisilnek xD
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

föld?ugye nem szántófölde gondolsz?azt ugye nem kell egyetelnem hogy a kutyák nem egyszerre sokat hanem kb alkalmanként 8-9kicsit pisilnek. szóval lecövekelhetek fél óráig egy véletlenszer előforduló tuja mellé nem add ki ott mindent

park?hát ott tudod általában van egy tábla miszerint kutyát a parkba vinni tilos

2011. máj. 12. 16:41
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálon,akkor sepisiltetüml kutyát a ház falára. Én is laktam belvárosban 3évig 2 kutyával, kiléptem a kapun ésmár futottam is velük a parkig, ahol pisilhettek kb 800 m volt szépen megtanulták,hogy addig vissza kell tartaniuk. Ott aztán játszattak egyet és mentünk vissza. ha ezt nem tudod biztosítani a kutyának,akkor bocs, de ne tarts kutyát.
2011. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!