Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen nagy dolog hogyha a...

Ilyen nagy dolog hogyha a kutya lepisili a ház falát?!

Figyelt kérdés

Nos multkor sétáltattam a kutyát az utcában és egy krapek oda szólt hogy minek pisiltetem oda a bérházhoz a kutyát.Namármost úgy kell elképzelni a környéket hogy a járda egyik oldalán a ház fala a másikon a parkoló autók.Nyilván akkor a kisebb rosszat választottam.

Ezektől a fontoskodó pacákoktól felforr az agyvizem,mert mindből hiányzik a következetesség.


2011. máj. 12. 16:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom.. (egyébként:MIYLEN HÜYLESÉG MÁR HOGY KUTYÁT NEM SZABAD PARKBA VINNI,KI VOLT AZ A HÜLYE **** AKI EZT KITALÁLTA? :ss)
2011. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
annyit tudok tenni hogy lehetőség szint a szemeteshez, kukához írányítom amennyire tudom-bízván abban hogy azt nem tartják higénikus kegytárgynak.de hiszitek vagy sem a ház fala sem olyan tiszta hogy fél deci hugy olyan sokat rontana rajta
2011. máj. 12. 16:45
 13/24 A kérdező kommentje:

most veszem észre nem is ment el a kérdésem teljes kifejtő szövege

nos miért nincs ezekben az emberekben következetesség?Oké nekem be mernek szólni mert nyilván nem tudom őket megpörgetni a fejem fölött és elhajítani.De valami azt súgja hogy ha nem az általam sétáltatott kutya pisilne oda hanem egy csapat czigány könnyítene ott magán akkor nemhogy nem szólnának rájuk hanem még a férfiasságukat is megdícsérnék

2011. máj. 12. 16:57
 14/24 A kérdező kommentje:

vannak mondjuk a közelben kósza fák de elkezdtek mindenféle nyomi virágot ültetni köréje és akkor amiatt vinnyognak hogy összetiporja netán őket.na lám lám ha el is magyarázná az ember hogy fához szabad pisilni akkor jönnek a bonyodalmak hogy fához kivéve ha...

ja mondjuk az is durva volt mikor decemberben fenyőfaárusok lepték el a közeli utcát :-)

2011. máj. 12. 17:01
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk a kutyák tudják,hogy a parkig/rétig nincs pisi. Fiúk, de megvan nekik tanítva,hogy menetközben nem pisilünk. Ha kibírta otthon azt a pár órát,nyugodtan megtaníthatod neki,hogy még 20 percet bírjon.

Egyébként gondolj bele,téged hogy idegesítene, ha kinyitnád az ablakod egy nyári napon,és a kankutya kellemes kanhúgy szaga áradna be rajta...

2011. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

szerintem eltúlozzátok ezt a hugyszagdolgot-télvíz idején elmossa az eső amúgy felszárad.nos nyáron előbb kerget őrületbe más ember testszaga mint a kutyapisiszag.

engem a kutyasz@r dühít.ja igen én mindig felszedem de van hogy máséba belelépek.brrr.

na! olyankor hol vannak a fontoskodó megaszondók?? mint már arra korábban utaltam itt nem is elsősorban a tisztaságmániáról van szó hanem hogy vannak dolgok amiket valakinek elnéznek valakinek meg nem...

2011. máj. 12. 17:14
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egyet kell értenem az előttem szólókkal. Nekem is kan kutyám van, és le tudtam vele tisztázni, hogy csak fákat pisilünk le, meg olyan helyeket, ahol nem beton a talaj. Egy-egy ültetett fa mindenhol van, én is bp. belvárosában lakom.

Az egyetlen "szürke zóna" pisi esetében, hogyha futónövény van a betonfalon, azt hagyom neki lepisilini, de kizárólag azért, mert így következetesen tartom magam a szabályhoz, hogy pisilni csak zöldben.


Nem olyan nagy ügy, nem is kínzás a kutyának. Vizsgán is buktatás van, ha a pályán ürít a kutya. Pedig a zöld, mégis meg tudjuk oldani, hogy ne legyen pisi/kaki.


Reggel nálunk is általába futás van az első zöldig. Ha a városban akarunk kutyát tartani, és nem akarjuk, hogy még jobban ellehetetlenítsenek minket, akkor bizony meg kell tudnunk oldani, hogy ne zavarjunk vele másokat.


Gondolj bele járni tanuló gyerekek pont kutyapisi magasságban kapaszkodnak. Te mit szólnál, ha a gyereket keze folyton kutyahugyos lenne, mert minden oszlop, minden kuka, minden fal, minden függőleges tárgy pisis...

2011. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bp. rengeteg kutyapark van,inkább oda vidd és nemlesz baj ha oda pisil a kutyád ahova nemkéne.Vagy tanítsd meg neki!Gondolom tesem örülnél neki ha valaki a házad falára pisiltetné a kutyáját.
2011. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem is egy domináns kanom van, úgyhogy nem kell bemutatnod, hogy hova és milyen gyakran jelölgetnek. De ez jelölgetés. Amikor tényleg pisilnie kell, akkor pisil akár fél percig is. Sőt, ritkán még az is előfordul idehaza, hogy guggolva pisil jó sokat. De bármilyen jelölgetős is egyébként, van egy olyan szabályunk, hogy pórázon láb mellett követés van és nincs szaglászás, nincs jelölgetés, nincs pisilés! Ezt nagyon keményen megkövetelem. Nagyon ciki lenne, ha a városban sétálnánk és ő a fegyelmezett laza pórázon követés helyett ide-oda cikázna, jelölgetne és szaglászna. Szóval nekem ne mondd, hogy a kan kutyák már csak ilyenek és nem lehet megtanítani őket, hogy ne hugyozzák össze más ember tulajdonát!
2011. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A gond ott van,hogy más kutyák megérzik a pisi szagot és rögtön felüljelölgetik,így egy idő után elég érdekes lesz a ház fala.....
2011. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!