Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Csámpai angéla kérdése:

Mit tegyek, hogy a párom ne az ágyunkban tartsa a kutyát? És ott is alszik..

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki , hogy téged zavar a kutya az ágyban és kész.Nincs mit bonyolítani a dolgon.
2011. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a megismerkedésetekkor is az ágyában aludt a kutya, akkor tudhattad mire számíts, semmi jogod miatta hisztizni.

Viszont, ha közösen szerzett kis kedvenc, akkor minden további nélkül mond meg neki, hogy neked az kellemetlen, és nem szeretnéd, ha ott aludna.

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen esetekben előnyben részesítem a magyar nyelvet és az egymás közötti kommunikációt.
2011. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha valóban szereted a párod akkor ezt elviseled miatta.amikor megismertem a barátomat akkor is mondtam neki hogy velem alszik a kutyám amióta hozzám került és ez így is fog maradni.és egyébként is a kutya volt előbb...de szerencsére nagyon megszerette pedig az elején még a gondolattól is rosszul volt de mára ott tartunk hogy hamarosan ő is vesz magának egy kis kutyust persze lakás kutya lesz :)
2011. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ma 22:45!

Teljesen igazad van! :D

2011. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Csámpázz ki a kanapéra.
2011. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdésekben ennyire eltér a véleményetek,nem sok jövőt jósolok a kapcsolatnak.
2011. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mióta vagytok együtt és mióta alszik vele a kutya? Másrészt a te hozzáállásod, kíváncsi volnék, hogy a helyhiány vagy higiéniai, natán érzelmi okok miatt nem szeretnéd, hogy veletek aludjon. Félre ne érts, nem kötözködésből kérdezem, csakis a kíváncsiság vezérel.
2011. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
segítek szívesen de egyet árulj el ha már nem fejtetted ki bővebben: miért zavar? féltékeny vagy rá?
2011. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
40%
Hát, akinek a kiskutya a legjobb barátja, miközben te is ott lehetnél neki, az már elég gáz...
2011. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!