Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Csámpai angéla kérdése:

Mit tegyek, hogy a párom ne az ágyunkban tartsa a kutyát? És ott is alszik..

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

kedves Utolsó!

velem is velem alszik a kutya, de csak mert a párom elfogadja.ha nem lenne igy akkor nem hoznám a párom ilyen helyzetbe, mert se én se a kutya nem fogunk összetörni ha mégsem aludhatunk együtt. igy persze mindenkinek jó.


A dominancia dolog felett nem lehet elsiklani. Meg hogy midenki mindet arra fog. Lehet hogy ez neked butaság, meg néha feleslegesnek tűnik, de a kutyád e szerint él. Neki mindenben az a támpont h hol áll a ranglétrán, e szeint éli az életét, minden egyes nap. nem tud beilleszkedni az emebri társadalmoba, ő szt érti h ha séta közben oda megyek ahova karok (húzza a pórázt és te mész utána) akkor én vagyok a főnök, ha gazdira morog kajáért, akor megiont ő a főnök. Ha az utcán látható ok nélkül támad másik kutyát, ugat gyereket, atr azért teszi mert abban a hitben él h neki kell eldöntenie h ki az ellenség, a falka fennmaradása a tét. mindig. neki tudnia kell h feladat e megóvni a falkát, vagy csak beosztott.

2011. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Akiteki ***** válasza:

A kérdésre válasz: keress macskás hapsit.


A dominanciára pedig: A falkában is együtt alszanak a kutyák meg a farkasok is. Annyi a lényeg, hogy először a főnöknek kell elhelyezkedni, utána mehet csak a többi.

2011. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!