Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Csámpai angéla kérdése:

Mit tegyek, hogy a párom ne az ágyunkban tartsa a kutyát? És ott is alszik..

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Én megértem a kérdezőt! A kutyának nincs helye az ágyban! Ennyi!

Azoktól kérdem akik párkapcsolatban élnek, és a kutya is az ágyban alszik, az intim együttlétet hogyan oldjátok meg? A kutya ott kukkol közben? Vagy mi?

A Póráz két végén nem egy részében volt ezzel kapcsolatos probléma. Kérdező, szerintem azokat nézesd meg a barátnőddel. Talán megérti, h az nem a kutyának való hely! De gondolom a kutya a "főnök"...

2011. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Az intim együttlétet a másik szobában oldjuk meg,miközben a kutya az eredeti helyén marad.

Nem törik le a lábunk,ha megyünk 3 métert a másik szobáig.

Alaphelyzetben,ha csak alszunk,mindkét kutya az ágyban hortyog mellettünk.

2011. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutya meg van nevelve, csak engedéllyel jöhet az ágyba, tehát intim együttlét közben nem...
2011. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
És szerinted az normális, h neked kell alkalmazkodni a kutyához? A saját szobádból kell kimenned mert a kutyáé az ágy?
2011. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
16%
például beszélj vele. szerintem mondjuk eleve lakásban hülyeség kutyát tartani, nemhogy az ágyban...
2011. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk ez nem okoz gondot.A másik szoba épp olyan jó,mint amiben alszunk és pár métertől nem törik le senki lába,mint mondtam.
2011. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
a tacsi nálunk is velünk alszik, csak hívásra jön fel. nem kukkol, lefekszik valahol a lakásban.
2011. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%
És gondoltatok már arra, h a domináns pár SOSE engedi meg a falka alacsonyabb rangú tagjának h az ő vackukban aludjon?
2011. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

ceaser mondjuk azt irta a könyvében h nem gáz ha az alfa párral alszik a kutya...deműr milliószor hallottam az ellenkezőjét is.

de a lényeg a kérdéshez kapcsolódva, h ha a páromnak nagyon nem tetszene a kutya velünk, akkor nem lehetne ott.

a kutyatartáshoz is két ember egyetértése kell. mondd meg neki h te sem erőltetnél rá mittomén egyenmelegítőt (bocs ha van:-D) ha szte az meg mekkora égés haverok/bnők előtt.

2011. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
jajjj ez a h.ülye dominancia bla bla bla már nagyon unalmas. Mit kell ezt tudományosítani? Vele alszik, mert szereti a kutyáját ennyi. A f@szt érdekel az alfa meg a béta :D meg a vacok, meg falka. Szeretem a kutyámat, velem alszik, mert nekem úgy jó,és neki is. Ennyi nem kell bonyolítani
2011. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!