Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pár kérdés a Bichonról?

Egy pár kérdés a Bichonról?

Figyelt kérdés

6 hét múlva kb. kapok egy Bichon kutyát :D

Mindent szeretnék róla tudni,mivel szabad etetni,hogy játsszak vele /ez lehet hülye kérdés :D,de azért érdekelne a válaszotok,nekem eddig csak nagytestű kutyám volt szóval vigyáznom kell,nehogy megsértsem valamivel /

Milyen a viselkedésük?Hamar be lehet-e tanítani őket?

De nem csak ezek érdekelnek hanem minden! :D

Ja amúgy fiú lesz :)

Nagyon,nagyon szépen köszönöm :)


2011. máj. 14. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van :D


[link]


Nagyon cuki imádom! ♥♥♥♥ Ha kell kis öleb,ha kell egy nagyon mozgékony,akrobatikus,könnyen tanuló kutyus :)

Nem lesz más,mint a nagytestűek,mert nekünk az udvaron 3 dog van bent pedig Ő,és mindegyiket tudom kezelni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__63398-mik-a-b..

2011. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D ment a zöld kéz :)

Mióta van meg ?fiú/lány ?:D

2011. máj. 14. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekem két Bichon Havanesém van 1 fiú 1 lány :)


Vigyázzatok nehogy eltapossa őt a nagykutya, apránként szoktassátok a nagykutyához, először ablakon mutasd neki majd kezedbe hagy szimatolja, majd engedd el stb..

Nagyon büdi lesz a pisije mivel fiú, nagyon rosszcsont lesz ( nekünk letépték a tapétát bepisiltek, zsepit széttépték stb stb :D ) belopja magát az ember szívébe, bent tartsad, ha fehér színű vidd el orvoshoz hogy alergiáás e mert a fehérek azok, kajákra stb.. ha még tudni akarsz valamit róluk írj e-mail ( eléggé furi az msn--címem ne ijedj meg :D ) : sarkanylady03@hotmail.com

2011. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm,aranyos vagy :D

Sajnos a nagykutyám/kutyáim nem élnek :'(

valaki megmérgezte őket,de őket kint tartottuk,őt most már 100-as hogy bent lesz.

2011. máj. 14. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vagyok az újra. Részvétem :S:S én imádom a kutyáimat..igazi rosszcsontok :) szörméért bármit :D meg amikor eszel néznek téged ártatlan kis szemekkel hogy adj nekik egy falást :D nagyon édesek, bármit tudni szeretnél írj a címre :)

2011. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer :)

Egyenlőre nincs kérdésem :)

2011. máj. 14. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első vagyok.

Kisfiú,novemberben született,januárban hoztuk el :)

Am a neve Kókusz.

2011. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kapni fogok Bichon kiskutyát :D nekem szuka lesz tudtok neki jó neveket?bocsi h itt kérdezem meg de itt bichonosok vannak szal ezért itt kérdezgetek :D am én a pamacs névre gondoltam :)
2011. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az enyémet Jázminnak hívják :) (lány :P)

De először Panninak akartam hívni

2011. aug. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!