Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek majd? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek majd? Hogy mutassam be őket egymásnak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy 18 éves barátom most pár nap múlva bemutatom egy bulin a bátyámnak.Ő nagyon szigorú, hogy viselkedjek mire figyeljünk a abarátom és én? ha esetleg nem alakul minden jól a kapcsolatunk végét jelentheti? félek...:(
2010. jún. 29. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
küld el őket az oviba
2010. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem barátodnak mond el hogy mien a bátyád és bármi is legyen maradjon higgadt és kedves...De ne aggodj ha a srác rendes veled a bátyádnak is szimpatikus lesz;)


Sok szerencsét!

2010. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek ez nagyon jó ötlet pufffff.

én komoly válaszokat kérek.mert nekem ez nagyon fontos nem szeretném elszúrni.

2010. jún. 29. 00:51
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsó:D

remélem szimpi lesz neki is:)

2010. jún. 29. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát... Én már majdnem ütöttem meg egy lány apját.
2010. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ő nem fogja provokálni vagy ilyesmi.csak nekem fogja majd mondani hogy nem illik hozzám...ilyesmi ésén ezt a fiút szeretem nem szeretném ha ez őt megbántaná meg persze nekem is rosszul esne ha ilyeneket mondana.
2010. jún. 29. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt kell mondani, hogy de, mégpedig illik Hozzád.
2010. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen mondd meg a barátodnak, hogy milyen a bátyád és csak ügyesen, okosan beszéljen. adja önmagát, de azért érdeklődő legyen a testvéred felé. mutassa hogy mennyire udvarias és figyelmes veled. kedves legyen és beszélgessen vele a suliról, munkáról, családról, stb. nem lesz baj, ne aggódj!
2010. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jún. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!