Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarja egész nap a...

Miért vakarja egész nap a nyakát meg a fülét a kutyám?

Figyelt kérdés
Csivavám van,de egész nap vakarózik.vigyem el orvoshoz?
2011. máj. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, vidd el orvoshoz. nyilván valami élősködő vagy bőrbetegség, orvos megmondja, és ad rá valamit
2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kellene vinned az orvoshoz. Lehet, hogy bolhás, vagy valami betegség. De az is lehet, hogy semmi baja nincs.:)
2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, bőrbetegség, bolha vagy más élősködő. Mindenképpen vidd el, kapsz rá megfelelő szert!
2011. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz, de szerintem az is könnyen lehet, hogy nincs is semmi baja.Az én kutyám is nagyon sokat vakarózótt valamikor, és mi is elvittük orvoshoz, és semmi baja nem volt...de azér vidd el!Fő a biztonság!
2011. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elvittük,és akkor kapott egy injekciót.estére csalánszerű kiütések lettk a testén,hevesen vakarózott és vergődött az ágyában.Elrohantunk vele az orvoshoz,ő adott neki kalcimuskot és párórán belül jobban lett.Vörös lett a lába,feje,megduzzadt az orra.Allergiás valamire,de nem tudni hogy mire.100ezer lenne a kivizsgálása.nekem nincs rá annyim.
2011. máj. 20. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!