Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor a kutyám megnyal,...

Amikor a kutyám megnyal, akkor az neki tényleg olyan mint nekünk a puszi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves felháborodott 21:39-es! Akkor miért nyalja meg a rangsorban első helyen álló, az alatta lévő kutya száját? Mert, hogy behódolni nem akar, az tuti!
2011. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Ok. Igazatok van, a kutyák puszilkodnak, sírnak, beszélgetnek, szellemekre ugatnak, gondolkodnak, még meg is sértődnek ha csúnyán nézel rájuk, sőt szerintem még a gépet is bekapcsolják ha nem vagyok otthon és msn-eznek.
2011. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de amit írtam az valós. 3 kutyánk van, a vezér közöttük egy kuvasz és rendszeresen megnyalja a másik 2 száját. Egyszer összemorogtak az egyikkel, aki persze megadta magát, nem volt semmi komoly, de a gyengébb utána félve méregette a vezért tisztes távolságból. Egyszer csak odament az ijedthez és megnyalta a száját. Onnantól kezdve újra nagy volt a haverság.
2011. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

semmi köze a falkavezérséghez kedves 54%os. Abban viszont igazad van, hogy a legtöbb ember úgy veszi, hogy a kutya úgy viselkedik, mint egy ember, azért ordibálnak velük, azért gondolják, hogy emberi tulajdonságaik, érzéseik vannak, és a jelzéseiket is emberi nyelven kell értelmezni.

Sajna nem így van, de ettől függetlenül a behódolós írásod nem igaz.

2011. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!