Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni ajtóba beépíth...

DannyZuko kérdése:

Hol lehet venni ajtóba beépíthető kutyaajtót? (lent)

Figyelt kérdés
Láttam valahol olyasmit, amit beépítesz az ajtódba és azon ki be tud szaladgálni a házból a kutyus, csak "kilök" egy ksi ajtót, ami utána simán visszazáródik. Nem tudjátok véletlen, hogy hol és mennyiért lehet kapni ilyesmit?
2011. máj. 19. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel panelban lakunk, ezért ilyenre nincs szükségünk, de rémlett, hogy láttam a webkutyán és tényleg:


[link]


Ilyesmire gondoltál? Gondolom Fressnapf-ban és más nagyobb szakboltban is lehet kapni, de mi általában mindent a webkutyásoktól rendelünk, mert nincs kiszállítási díj és 2-3 napon belül futárral kihozzák. Ez mondjuk a 15 kilós kutyakajánál nagy előny :D

2011. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fressnapfban, nagyobb állatos áruházakban biztos van, szoktam látni, de ha nincs ilyen a környékeden, a helyi kisllatboltost is megkérheted, hogy ha a raktárban jár, markoljon fel neked egyet.
2011. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úristen ez nagyon drága amit az első linkelt.

[link]

Ezek harmadába kerülnek...nézz szét google-ben, beírod, hogy kutyaajtó és kiad egy csomó linket.

2011. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lennék az drágát linkelő első :) Bocsi, máshol nem néztem, árnak nem néztem utána, csak rémlett mintha ott láttam volna, mert kutyakajában (árban) már évek óta tőlük rendelünk, pont azért mert legtöbbször náluk a legolcsóbb.
2011. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves első, remélem nem értetted félre, nem azért írtam, hogy drága, mert ellened irányult a válaszom, csak elcsodálkoztam, hogy mennyi különbség van a kettő között. :) Amúgy aztán jobban megnéztem őket és ami már nagyobb méretű ajtó, az itt sem olcsó sajnos...én is épp a napokban szerettem volna utánanézni mennyibe kerül, nekem cicának kellene a szobám ajtajára majd, mert nem szeretem ha éjszaka résre nyitva van hagyva, de a cica miatt szeretnék valamit kitalálni. De ha ilyen olcsó, lehet inkább megoldom házibarkáccsal...de azért egy bejárati ajtóba nem mernék belenyúlni házilag. :)
2011. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
A Baumax áruházban se árt megnézni, mert egyik ismerősöm ott vette. Nagy testű kutyának. Az árát nem tudom.
2011. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért én nem az olcsóságra mennék első körben. Van tapasztalatom kutyaajtókkal, és a gyenge műanyagok egy-egy vehemensebb kirohanástól eltörnek, és kéthavonta lehet újat venni... Akkor már inkább egyszer egy drágát, és akkor nem kell később az ajtón lévű lyukat sem többször méretre vagdosni, mint az olcsónál, ha megunjuk a csereberélést, és mégiscsak egy jobb minőségű mellett döntünk.
2011. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!