Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál gerincproblémák...

Kutyánál gerincproblémák esetén mivel lehet segíteni a rendszeres orvosi ellenőrzésen, fájdalomcsillapításon kívül?

Figyelt kérdés
Ha van gerincbeteg (meszesedés, csontosodás, wobblerszindróma, bambszgerinc) kutyával tapasztalatotok, segítsetek! A gyógy tápok (pl. ez: [link] segítenek valamit? A zöldkagyló lehet segítség gerincproblémánál is?
2011. máj. 19. 11:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival, azt mondta, hogy ő nem akar rábeszélni semmire, amiről nem tudja, hogy működik. Azt mondta, hogy sem a gyógytápról, sem a zöldkagylóról nem tud jót mondani gerincproblémák esetén, ha tudna, akkor ajánlotta volna. Sajnos ő nagyon azt mondja, hogy marad a fájdalomcsillapítás, nincs mit tenni, ha tudna bármilyen valóban működő lehetőségről rögtön szólna :(
2011. máj. 19. 16:54
 12/13 anonim ***** válasza:
A zöldkagyló sem varázsszer. Ráadásul ízület, ín, amire hatással van. A gerinc más. Nekem egyik kutyámnak volt problémája a gerincével 7 évesen. Német juhász.... Kapott kúraként Medypredet, aztán én vettem a GAG-t. 3 hónapig kapta. Neki bejött. Még 4 évet kihúzott probléma nélkül.
2011. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre a Rymadil is javított valamit a helyzeten, abban bízunk, hogy minél később lesz csak szükség a szteroidra. A GAG az mi?
2011. máj. 19. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!