Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes termetű jó házőrző...

Közepes termetű jó házőrző kiengyensúlyozott kutyus? Valaki mondana olyan fajtát amire ez jellemző?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem tudom melyikre gondolsz az abc sorrendben felsorolt összes kutya közül. A másodiknál meg nem azt írja, hogy ugatós, hanem azt (ahogy én is mondtam) hogy hajlamos lehet rá. Ami alatt teljesen egyérteműen azt érti, hogy ha megtanítjuk rá, hogy nem kell mindenért ugatni akkor nem fog. De nem is tudom miért veszekszünk ezen. Nekem van tapasztalatom ezekkel fajtákkal, nem csak a standardot olvasgatom. Érdekes ha nem sétálék velük az utcán, sok szomszéd szerintem észre sem venné, hogy vannak. Ellenben a környékükön lévő összes keverék kutya napokat ugat végig. Most akkor a keverék egy ugatós "fajta"? Nem, csak tesznek rájuk. Ha neked is van tapasztalatod akkor bizonyára rosszul nevelted, ha meg nincs akkor... ?
2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a foximat leszoktattam az ugatásról.Már csak akkor jelez,ha hozzánk jön valaki.
2011. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

17:45


Kutya arra lett kitalálva hogy őrizze a házat, nem arra hogy beöltöztessük kis rucikba és berakjuk a táskába....

2011. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Welsh Terrier.
2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Közép schnauzer, Pumi.
2011. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!