Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves kutyám nagyon beteg....

8 éves kutyám nagyon beteg. Mivel enyhíthetném a szenvedéseit?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom kifizetni az állatorvost. A párom elvesztette az állását, én itthon vagyok a 4 hónapos kisbabánkkal, konkrétan pár ezer forintom van hónap végéig.

Borzasztóan sajnálom a kutyust, imádom, de nem tudok fizetni a dokinak!

Fekszik a földön, szaggatottan veszi a levegőt, nem reagál semmire. Biztosan elpusztul szegény. :((((

Nincs vmi gyógyszer, ami lehet itthon, kutyának is adható és csökkentené a fájdalmait v szépen elaludna tőle?

Kérlek, ha tudtok, segítsetek!

És lszi kíméljenek azok, akik kritizálnak v baromságokat írkálnak, erre most nincs szükségem! Köszi!


2009. márc. 14. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fajtatiszta, akkor próbáld meg felhívni a fajtamentőket és nekik átadni a kutyát. Ha keverék, akkor próbáld a Noé-sokat hívni, hátha tudnak segíteni.

[link]

2009. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Ha egy orvosi rendelőbe hordjátok, vidd el hitelre.

Én is ugy vittem a múltkor az enyémet, mondtam a dokinak, hogy a kutya beteg, de csak jövő hónapban kapok fizetést, azt mondta semmi gond, majd kifizetem.Beírják a gépbe a tartozást.Az volt 8000 ft meg vettem gyógyszert az még 3000 ft, meg tápot is kaptam az volt 15 e.És semmi gond nem volt belőle, hidd el megértik!!!!!!

Majd irdd meg mi lett!

2009. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szombat van, nincs nyitva a rendelő, sajnos telefonon kell(ene) kihívnom a dokit, de attól tartok, h hitelre nem jön ki. (nem túl empatikus személy) Kisvárosban élünk, nincs más orvos sajnos.

Eddig kint voltam a kutyusnál, nem emelte fel a fejecskéjét, amikor rátettem a szőnyegre. Nem tudom feltenni a foteljába, pedig azt szereti, de nagyon nehéz. Tettem alá vastag szőnyeget, meg plédet. Reszket, maga alá pisil, szaggatottan veszi a levegőt, nagyon rosszul néz ki! Én meg csak sírok fölötte (ami persze nem segít), meg beszélek hozzá (arra sem reagál). Borzasztóan sajnálom! :((((

Nem is értem az egészet, kicsit lesoványodott ugyan az elmúlt napokban, de ez máskor is elő szokott fordulni, ezért nem aggódtam (kan kutya). Tegnap még labdázott, szaladgált. :(


Megyek, intézek vmit, talán van megoldás. Bár attól tartok az állatorvos sem tud már segíteni.

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 14. 10:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok!

Hívd fel a dokit meséld el neki mi van. nagyon sajnálom a kutyut de ne hagyd meghalni:(Pokrócostol nem tudod behuzni a házba?Itassad mindenképpen.Ha babád van akkor próbálj neki adni tejcsit vagy tápszert kanállal, hátha az segít.a tejben sok vitamin van, és azt lehet megeszi.Irj majd hogy vagytok!

2009. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost! A kutyák nem az orvos progjamja szerint szoktak megbetegedni! Az az állat pokolian szenved, és minden perc döntö lehet számára. Ha erre az orvos azt mondaná, hogy nem ér rá hétvégén, akkor nem állatorvos, hanem vitaminárus! Nem tenné ki az ablakba, amit tölem kapna! Minden újságba kiírnám, aztán az menjen ezután hozzá, aki akar.


Most nem az a lényeg, hogy mit fog majd gondolni az orvos, hanem hogy segíts azon a kutyán!

2009. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd ki az orvost! Velünk is előfordult ilen, azért csak megérti, hogy nagyon beteg a kutyád!

Majd írd meg, mi lett!

2009. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
fajtatiszta??
2009. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem fajtiszta eb volt, de legalább annyit ért nekem, mint a másik, aki fajtatiszta tacskó. Tacskó-foxi keverék volt, bár nem tudom, h ez számít-e vmit.


Kihívtam az orvost, meg is lepődtem, mert megértő volt (nem jellemző rá).

Sajnos már segíteni nem lehetett rajta, elaltatta. :(

Nagyon megviselt, az évek során családtag lett nálunk!


Mindenkinek köszönöm a választ, a segítséget!

2009. márc. 14. 16:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

második)

Nagyon sajnálom, hogy nem tudott már rajta segíteni.:(

2009. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem! :(
2009. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!