Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van staffordshire terrier...

Van staffordshire terrier fajtatáp?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam, de nem értem, hogy akkor miért csak néhány fajtának van. Azok mitől különböznek?
2011. máj. 20. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem különböznek azok se sokban, a fajtatápok leginkább a gazdáknak vannak, akik egyébként is úgy érzik, hogy az ő kutyájuk nem is kutya, hanem yorki/csivava/akármi. Na meg vannak fajták, amik kimondottan hajlamosak 1-2 betegségre, gondolom a fajtatápoknak olyan az összetétele, hogy a betegségek ellen dolgozik.

A staff egy normális kutya extra táplálkozási igények és sznob gazdák nélkül, ezért nem gyártanak neki fajtatápot, legalábbis én sem találkoztam vele, meg nem is hallottam róla.

2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon ***** válasza:
nincs. és nem nagyon különböznek, ez leginkább marketinghúzás (sztem). én Pro Plan-nal etetem, abból is a Large Athletic-kel. ez kifejezetten atletikus kutysoknak való pont azért, hogy a porcok stb. egészséges ütemben fejlődjenek.
2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsen, de nem isvenném, nagyon drágák.. jó a többi is.
2011. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2011. máj. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!