Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes német dog mit eszik?

7 hetes német dog mit eszik?

Figyelt kérdés
nem kérek lebaszást, hogy 7 hetesen nálam van, nem az enyém, csak megkértek, hogy kérdezzem meg itt.
2011. máj. 21. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kölyöktápot beáztatva vagy szárazon.Lehetőleg olyan tápból,aminek van nagytestűnek való kölyöktápja.
2011. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagytestű kutyáknál még fontosabb a kölyökkori minőségi etetés, úgyhogy egy normális minőségű kölyöktáp!
2011. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xnorkax ***** válasza:

Válassz egy prémium, nagytestű kölyökkutyáknak való tápot. Ajánlom az Acanát, az Orijent, a Pro Plant, az Eukanubat, a Royal Canint ..és még sok más jó táp van.

Ennyi idősen nagyon fontos, hogy megfelelő táplálékot kapjon a fejlődés szempontjából. Egy nagytestű kutyánál ez még fontosabb.

2011. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már amúgy sem jó helyről van az a kutya ha hét hetesen náluk van. Ami német dognál nem kis hiba. Na mindegy nem kértél lebaszást, így akkor az ebből adódó leendő problémákat nem részletezem, majd észleltek szép lassan.

Válaszom a következő: Mint már említették nagyon fontos a megfelelő táplálása a kutyának, mivel óriás testű és hirtelen nő így nagyon-nagyon kockázatos rossz minőségű táppal etetni. Illetve olyan, hogy házi koszt... Egy ilyen kutya nem nőhet fel ilyenen.

Nem tudom, hogy a Német dogoknak van-e külön fajtatápjuk, de én a Royal Canint ajánlanám. Az óriás testűeknek való száraztápját, ebből is a kölyköknek valót.

[link]

Ingyen kiszállítják, az ország bármely területére.

Beáztatva lehet neki adni, majd később már magában is.

Ha más nem legalább 1 éves koráig ilyennel kéne etetni. Utána lehet vissza venni a minőségből kicsit, ha nem bírjátok pénzileg. Bár én úgy tartom, ha már az ember egy fajtát választ nyilván tudja mit bír el pénzileg.

2011. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm német dogjának nem jött be a Royal Canin, Happy Dogra váltottak, és azzal minden oké.
2011. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!