Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira félek hogy nem boldog...

Annyira félek hogy nem boldog a kiskutyám! Miért vagyok irigy?

Figyelt kérdés

1 hete kaptam egy kiskutyát, nagyon szeretem, és ezt ki is mutatom neki.

Vettem neki 600Ftért egy kis kosárt abban alszik van neki játéka és a szobámban alszik, ha kell az ágyon is lehet velem.Na de ma láttam egy lányt, az ő kutyájának ágyikója van, 4000ft-ért vette és nagyon irigy vagyok amiért ő megtudta adni a kiskutyájának, én meg sajnos nem.

Alig várom hogy összejöjjön a diákmeló és én is fogok neki venni.De miért érzem így?? Eddig soha nem volt problémám az irigységgel, most viszont az lettem =/


2011. máj. 21. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből, amit az új, csilli-villi ágyára akarsz költeni, vegyél neki inkább új játékot, annak jobban fog örülni, és olcsóbb is lesz. Vidd sétálni, játssz vele, többet fog érni. Neki nem számít mondom milyen ágyban alszik, legyen neki kényelmes, és teljesen elégedett lesz.
2011. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nanakuty válasza:
100%
Szerintem meg ne vegyél neki egy vagon játékot, hanem ha van rá lehetőséged, vidd el kutyasuliba. Ott játszhat, tanulhat és mindkettőtöknek jó móka!
2011. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám akkor a legboldogabb, ha a mezőn fekszünk a fűben egymás mellett.

Pedig van több ezer forintos kutyafekhelye, amibe bele van dobálva több ezer forintot érő kutyajáték, és soha nem nyúl hozzájuk. A kedvenc játéka a wc papír guriga:)


SOHA ne irigyeld mások gazdagságát, pláne ne egy ilyen esetben. A kutya egy hajléktalan mellett is nagyon boldog tud lenni, akitől a szereteten kívül mást nem tud kapni. Ennyi. A többi sallang. Neki csak te kellesz, más nem:)

2011. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A többieknek igazuk van, a kutyát egyáltalán nem érdekli. Az enyém kapott egy jó nagy flancos kosarat, leraktuk elé tök büszkén, bele a kis cuccait, erre rám nézett és sütött a tekintetéből, hogy "te normális vagy???". XD Fogta, kivette belőle a szőnyegét, arrébb húzta, ráfeküdt háttal a kosárnak és elaludt. XD
2011. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kosár, amit vettél, tökéletesen megfelel a kutyusnak, de ha annyira szeretnél neki ágyikót, kérd meg apukádat, hogy csináljon egyet neki. Nem nagy munka egy ilyet összedobni, és nem kerül sokba. Sőt, ha van egy kis érzéked a barkácsoláshoz, még te is meg tudod csinálni.
2011. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!