Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava mellé bullterrier?

Csivava mellé bullterrier?

Figyelt kérdés

Van az udvaron egy spicc keverék lány kutyusom odabent pedig egy csivava kanom.

Szeretnék egy lány bullterrier kutyust. Ha kölyökként hozom összeszoknak? Nem "eszi" majd meg a csivavát vagy a kinti kutyust,ha mondjuk előtör belőle a terrier vér vagy hogy régen harci kutya volt? A csivit féltem legjobban mert neki csak 1 nagyobb harapás és elintézte.. :S

A spicc kutyus eléggé makacs és önző néha..

Mit gondoltok?


2011. máj. 23. 03:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
azt, hogyha igy is van két kutyád, az egyik makacs is, magyarul nem hiszem hogy sokat foglalkoztál a tanitásukkal, előbb neveld meg azt a 2-t. addig ne is akarj másikat.
2011. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha tudják kutyáid, hol a helyük a sorban, van tekintélyed, nem lesz semmi gond. Nekem egy pitbull-lal van együtt egy csivava, semmi probléma nincs és nem is volt. Pit volt előbb, mikor megérkezett a csivi, nézte mi ez, picit borzolt, rá lett szólva nem zsákmány ;o) azóta tökéletes az összhang. Ami még fontos, megtanultak finoman együtt játszani, élmény nézni ahogy a pitem szinte, mint a hímestojást ugy veszi szájába pl a fejét, mikor megy a "küzdelem". Mindketten lányok. Minden nevelés kérdése...
2011. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!