Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hogy bírják ezt a...

A kutyák hogy bírják ezt a meleget? Elsősorban a beaglek viselkedése érdekel, persze mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Az én kutyám napok óta egyik helyről a másikra fekszik. Nincs kedve semmihez. A házból kijárása van a kertbe, de alig megy ki. Tél óta van csak nálunk, így nem tudom, hogy hogyan viseli a nyári időt. Aggódom érte, hogy nehogy valami más baja legyen, bár reggel 5 körül mikor még hűvös van akkor nagyon él, de a nap hátra lévő részében olyan mint akit leütöttek. Előre is köszi a meglátásokat.
2011. máj. 23. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, itthon az én kutyám is ezt csinálja, bár ő nem beagle, hanem staffi, szóval ugyanolyan rövidszőrű. Vidd el sétálni egy jó hűvös erdőbe, vagy ha szereti a vizet, akkor egy tóhoz, folyóhoz, hidd el, ott fel fog élénkülni :)

Meg az udvarra is tehetsz ki neki egy kis kádba vagy valamibe vizet, hogy le tudja hűteni magát, vagy egy vizes törülközőt, vagy fellocsolod neki az udvart.

2011. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hónapos a beaglem, ilyen panaszom nincs mint neked, nem tudom mi lehet tiéddel, lehet őt jobban megviseli ez az időjárás. Az enyém rohangál, kint van, bent van.

2011. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám nagyon nehezen viseli (yorki)

Általában reggel fél 6 körül kelünk, ilyenkor viszont 5-kor megyek vele sétálni egy nagyot, akkor még hűvösebb van. És este is 9-10 körül sétálunk egy órát. Napközben csak pár percre viszem, amíg elintézi a dolgát, és már fordul is vissza.

Van egy enyhe légcsőszűkülete, az sajnos ilyenkor felerősödik, és gyakrabban köhög.

2011. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is döglés van :) 8 körül mégvolt egy kis játékm aztán reggeliztek, azóta alvás. mi mindig 7-kor sétálunk este, de mostanában mindig az van, hogy kimegyünk, az összes (6-8-10) kutya lustul, szaglászik, kb.8-ig, és olyankor indul be a játék úgy rendesen.
2011. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így valamelyest megnyugodtam, de azért rajta tartom a szemem.
2011. máj. 23. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:

kora reggel és késő este menjetek sétálni napközben pedig nedves törülközővel hűtheted a hasát- séta után adjál enni neki...

ha eszik, iszik, kakál, pisil rendesen semmi gond

normális egy kutyánál, hogy napközben lustálkodik főleg ha rendesen le van mozgatva... no meg ha ilyen hőség van akkor pláne nem aktív ebben az időszakban

2011. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!