Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezzek csivavát?...

Honnan szerezzek csivavát? BARANYA/PÉCS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan drágán szeretnék csivit venni PÉCSEN de nem tudom hogy honnan szerezhetnék!?? Pécs és körzete.. jó lenne valami bolt/állattenyésztő stb.. Csak mondjatok valamit hogy csivavát honnan lehetne szerezni. köszi! ;)


2011. máj. 23. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tenyésztő! Egy jó idegrendszerű, egészséges kiskutyáért a világ végéig is érdemes elmenni.
2011. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már megint "olcsón"....

keress akkor egy szaporítót, csak ne lepődj meg, ha idegbeteg nemnormális lesz a kutya..

2011. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
olcsón kapsz egy tacskót:)
2011. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Azért láttam én már nem méreg drágán vett kutyát, ami nem bolondult meg, és kevesebb nyavalyát kapott el,mint a szomszéd, törzskönyves, méregdrága kutyája! Amit nem mellesleg TENYÉSZTŐTŐL vett!
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

14:42, messziről jött ember azt mond, amit akar.

Pláne, ha a szaporítókat favorizálja...

2011. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
INKÁBB azt mondjátok kérlek meg hogy honnan szerezzek! bolt tenyésztő tel szám stb!!. help!
2011. máj. 23. 14:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Higgy,amit akarsz! Azért mert te csak azt pumpálod,hogy minden szaporító egy szemét, és akinek nincs sok pénze elégedjen meg a tacsival. Bár személy szerint százszor többre tartok egy keveréket, mint egy fajtisztát, ami sokkal nagyobb eséllyel kehesedik le.

Amit írtam, így volt. A mai napig megy a vita a TENYÉSZTŐVEL!:)

Barátnőmék- ha így tetszik- szaporítottak kutyákat. Törzskönyvük nem volt a kicsiknek, de fajtiszta, törzskönyves szülők voltak. Nyilván nem is adták annyiért. Összesen kétszer fialtatták a szukát. Annak a kutyának még a feneke is ki volt nyalva, jobb dolga volt,mint némelyik embernek. A kölykökkel sem volt baj, ennek kb. 8 éve, és majdnem minden gazdival tartották a kapcsolatot!

Szóval degeneráltságra vall, minden szaporítót egy kalap alá venni!

2011. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
google.hu -> csivava tenyésztők ;)
2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
?
2011. máj. 23. 15:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló tapasztalataim. Nem kell így általánosítani. Elvben persze igazuk van a szaporítóellenes és tenyésztőpártoló hozzászólóknak, csak sajnos a gyakorlat nem ennyire egyértelmű. BÁR AZ LENNE!!!
2011. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!