Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezzek csivavát?...

Honnan szerezzek csivavát? BARANYA/PÉCS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan drágán szeretnék csivit venni PÉCSEN de nem tudom hogy honnan szerezhetnék!?? Pécs és körzete.. jó lenne valami bolt/állattenyésztő stb.. Csak mondjatok valamit hogy csivavát honnan lehetne szerezni. köszi! ;)


2011. máj. 23. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Esetleg fáradj be egy menhelyre!

Mi az istennek kell neked kutya, ha sajnálod rá a pénzt? Tudod mennyibe kerül? Kaja, oltások, élősködők elleni védekezés, esetleges egyéb beavatkozások, tálak, fekhely, játékok, esetleg kutyasuli, póráz, nyakörv, folytathatnám a végtelenségig.

Ha kapzsi vagy vegyél egy plüsst! :@

2011. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

jahh mondjuk az utolsóval egyet értek.

nem azt mondom h feltétlenül milliomosnak kell lenni egy kutyához, de az enyém most kapott torokgyulladást és az is összesen 8000Ft lesz, meg esetleges utókezelés.az már kb 1/4-e annak amit a kutyára szánnak..

2011. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szóval se mondtam, h milliomosnak kell hozzá lenni. De pl a kölyök első oltásainak ára kapásból 20ezer, és elvileg előtte fizetted ki érte a vételárat is, és még venned kell mellé egy csomó cuccot.

Mindenki a kutya árán sopánkodik, de ha már az is drága nki, akkor hogy akarja egészségesen tartani?

2011. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálatok 20 ezer az első 3 oltás? Mert mifelénk egy oltás 3500, azt akárhogy osztom-szorzom nem annyira jön ki!

Itató, etető tálat meg kb. nagyon max. 2000 ezerből meg lehet venni és nyilván nem veszel minden hónapban. Ahogy azt sem gondolom,hogy élete végégi 20 ezres táppal kell etetni. Meg őszintén pont egy Csivava enné ki a vagyonából? Házhoz megveszed az alapanyagot és két ügyesebb baráttal meg lehet csinálni. Ha benti kutya, akkor még az sem kell neki!

Kicsi azért úgy érzem túl van misztifikálva a kutyatartás! Nekem is van kutyám! Hőszigetelt háza van, középkategóriás tápot konzervet kap, jobb kategóriás táppal, de kap házikosztot is. Vettem neki kb. 4 játékot, de attól függetlenül a gumipapucsommal játszik a legtöbbet. Beteg még nem volt szerencsére. Szóval úgy gondolom elég jól tartom, de véletlenül sem költök rá több 10 ezret. Mert nem kell!

2011. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a kutya akkor drága ha orvoshoz kell vinni, nem a hétköznapokban. (bár havi szinten azért jobb táp, meg bolhacsepp se semmi ).

sztem itt arra gondoltak (gondolunk) h ha a szaporítótól vett olcsó kutya beteg lesz akkor ők sem ússzák meg huszezer alatt.

2011. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
F'SZOM ÉN NEM KIOSZTÁSOKAT MEG TANÁCSOKAT KÉRTEM BMEG! HANEM ANNYIT HOGY HONNAN A ** BÓL SZEREZZEK KUTYÁT? NEM JUTT EL AZ AGYATOKIG?
2011. máj. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!