Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraz táp/konzerv mellett...

Száraz táp/konzerv mellett mit adsz még enni a kutyádnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak Josera tápot kap.

Meg ha néha van ilyen rántott hús maradék, akkor azt.

2011. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak tápot adok nekik meg jutalomfalatot neveléskor.
2011. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LN09 ***** válasza:

Én konzervet nem adok neki. Szerintem nem ér annyit... Én a tápra szoktam rakni húslevest, kefírt. Aztán kap abból amiből mi eszünk, persze ami nem fűszeres, és nem puffasztó.


A boltban is mondták, hogy inkább öntsem le levessel, vagy kefírrel, minthogy konzervet adjak neki. Amivel én öntöm le azt legalább tudom miből van.


Az én kutyám szereti a zöldséget, gyümölcsöket ( alma, banán, eper, uborka, paprika, paradicsom pl. )

Néha kap májkrémet, de nem sokat ( abba is ki tudja mi van ) Aztán amit főzök, pl. főzelék, rántott hús, gomba, karfiol, tök.

Persze nem sokat!

2011. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kap kutyaszalámit, konzervet.

Sajnos a tápot már nem eszi :(

néha főzünk neki csirkelábat

maradékokat is kap, a levest nem szereti...

most épp hurkán él a drága, mert nem sikerült finomra, és nem akartuk kidobni.

2011. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is adunk neki gyümölcsöt,főleg almát.gyulai kenőmájast is szokott kapni:)Meg húslevest répával,meg ilyesmiket.
2011. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

konzervet sosem etetnék, de tápot is csak akkor, ha nagyon rá vagyok szorulva ( pl. több napra megyünk versenyre, ilyesmi).

egyébként főzök nekik.

2011. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vettünk direkt neki főzött vágóhidi hulladékot a kutyaboltban. + száraz tápot kap és persze a maradékot, de kezd rászokni a válogatásra. Mikor elhoztuk a menhelyről mindent megevett, most már a kenyeret otthagyja.
2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13:16-os!

Bocs az offért, kérdező mindjárt rád térek.

Na, 13:16-os! Ne adj a kutyádnak kutyaszalámit, tele van csontszilánkkal, meg mindenféle szemetet beledarálnak! Állatorvosnak készülök, helyi állatorvoshoz szoktam bejárni szombatonként, mutatott nem egy röntgenképet, amin kutyaszalámi volt a kutya gyomrában, és bélcsavarodás meg még jó pár betegség volt a következménye. Inkább kutyaszalámi helyett válts át csak a konzervre, majd arról a tápra! A táp nélkül, csak konzerven élve kihullanak a fogai, és megnő a fogkőképződés valószínűsége is.


Kérdező:


az én kutyám konzervet eszik ( Chappy) és tápot ( Royal Canin). Ezenkívül imádja a konyhamaradékokat is (maradék milánói, fasírt, galuska...stb) ezeket szoktunk neki még adni. Üdv! :)

2011. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

állatorvostanonc,

köszi a figyelmeztetést, majd szólok otthon h maradjunk a konzervnél, ill maradéknál.

Eddig tápot evett a kutya, most is ugyan olyan fajta van mint eddig (penny gazdaságos :S ) de ezt most egyszerűen nem hajlandó megenni.

Hozzá kell tenni azt is, hogy már nem fiatal a szentem, 13 és fajtatiszta...

Szerinted mit adjunk neki? Ami árban sem túl sok. (én még nem keresek, szüleim meg nem szívesen áldoznak rá sokat :( )

2011. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!