Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok idős házaspár mellé, őrző-védő vagy legalább elijesztő funkcióval?

Figyelt kérdés
Nagyszüleimhez bementek a kissebbségiek, egyik a konyhában ült már, a másik meg indult volna hátra, mikor nem figyeltek oda mamáék.Van egy öreg kutyájuk, amitől régen nem mert bemenni senki, de már örül ha vonszolja magát.Minden télen úgy néz ki, hogy nem éli meg a tavaszt...
2011. máj. 25. 20:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 25. 21:01
 12/18 anonim ***** válasza:
Én a közép-ázsiait ajánlanám, de mivel az elég sok lenne a nagyszüleidnek, ezért a közepes testűek közül mondanám a staffordot. de annak nagy a mozgás igénye. ha nagy az udvaruk, akkor rendbe van. Stafi vagy puli.
2011. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jaa :D nagy az udvar, csak sajnos tyúkok is vannak, és azzal kellene osztozni :(, úgy hogy a tyúkok megmaradjanak.
2011. máj. 25. 21:06
 14/18 anonim ***** válasza:
hát én tudom ajánlani a leonbergit, mert a nagyszüleidnek biztos jó lenne, hiszen egy elég nyugodt fajta, és nagyon kedves, de amikor valaki olyan van akár csak a kerítés közelében aki nem szimpatikus akkor ugat mint állat, és az is jó benne, hogy csak leteperi azt, aki bejön, de harapni nem igazán szokott, saját gazdáját például még soha nem harapta meg egy se. csak neki kell a szeretet, és kölyökkorában a sok törődés. azért ajánlom ezt a fajtát, mert a nagyszüleidről van szó, tehát gondolom te se szeretnéd ha véletlenségből őket tépné szét az örzővédő... egy riasztót be kéne talán szerelni, vagy legalább telefon mindig legyen a közelben és szerintem ne lessz több probléma. remélem segítettem
2011. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem hogy a leonbergiből ha van vagy kettő három akkor beszar indenki aki be akar menni, de mint ondtam, a gazdáikkal tündériek :)
2011. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A leonbergi, az maximum halálra nyalja a betörőket..:) Nem egy ismerősömnek van, azoktól az egész házat elvihetik, velük együtt.
2011. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még mindig menhely,nagy jámbor,nem túl pörgős keverék.Amiket itt felsorolnak,mind kölyökként lehet csak elkezdeni nevelni,és egyik sem való bottal közlekedő idősek mellé.Lehet válogatni: [link] [link] [link] [link] [link]
2011. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Németjuhász csakis!!! Egyénként épp a múlt héten altatták be az utcánkba majdnem az összes kutyát, és szépen betörtek a házakba. Szerencsére hozzánk nem.
2011. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!