Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kiskutyámnak?

Lehet valami baja a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hetes csivavám, néha egy ágyban alszunk és azt vettem észre hogy eszi a hajszálamat :/ majd fuldokolni kezdett és erre ébredtem fel.

Elég hosszú hajam van, és a székletében is találtam hajszálat, és félek hogy lehet valami baja tőle, mostmár jól eszik meg iszik szerencsére, na meg volt a székletében ma féreg és ilyen véres volt a széklete!

MI a teendő most???

Nagyon féltem :/


2011. máj. 26. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vidd dokihoz! És talán gondold át, hogy férges kutyával akarsz-e egy ágyban aludni. A hajadat pedig ne engedd, hogy egye, mert nagyon káros, emészthetetlen anyag!

A legjobb lenne, ha a dokitól jövet az állatkellékboltban vennél neki külön fekheylet, és ott altatnád, mert ez nagyon durva...

2011. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha 7 hetesen ennyi baja van, akkor biztos faxául megkaphatta az oltásait. A véres széklet is lehet egy csomó baj jele. Oltva volt már?
2011. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 hetente kéne,hogy kapja a féreghajtást, és az első oltását is már aktuális volt 6 hetesen. Megkapta?

A véres széklet nem jó jel,lehet e coli fertőzés, vigyél mintát az orvosnak,kitenyésztik és akkor kaphat rá gyógyszert.

Jobb lenne, ha lenne saját helye.

2011. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedden fogja meg kapni a második oltását eddig még nem vettem észre sem férges és sem véres székletet :/
2011. máj. 26. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:

(ezért nem szabadna 1 oltással elhozni,az még nem véd és mindent elkaphat a kutya)

kedd sokára van, menj el az orvoshoz nézze meg a kutyát, adjon féreghajt és vigyél neki székletet tenyésztésre.

2011. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kéthetenet féreghajtani??? Ez vicc? Minden kutyás/macskás műsorba, tájékoztatóban stb. az áll h benti kutya/cica, fél évente, kinti 3 havonta, azért durva lenne két hetente hajtatni.

A hajadat sztem kösd kontyba alváshoz.

A férgek miatt nem kell nagyon aggódni, én is kérdeztem az orvost mert amikor én találtam a cicámat még túl kicsi volt a hajtáshoz, de azt mondta, egészséges felnőttben ki se kel a féreg, idősekben és gyerekekben veszélyes, de magadnak is vehetsz tablettát gyógyszertárban biztos, ami biztos. Amúgy orvoshoz mindenképp vidd el, mert ő ad neki egy féreghajtót, azt kész.

Jobbulást a kutyunak

2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző. Az újszülött kutyákat 2 hetes koruktól kezdve kell 2 hetente féreghajtani 3 hónapos korukig.

Utána havonta 6 hónapos korukig.

2011. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ok én elhiszek mindent, de ezt még soha sehol nem olvastam. Jó pap holtig tanul, nem igaz?
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell egy kutyával egy ágyban aludni??
2011. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, miért ne? :D
2011. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!