Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi lesz az ebadó?

Mennyi lesz az ebadó?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:21
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

és mi van ha a fiut nem?

lehet hátránya fiunál az ivartalanításra?

2011. máj. 26. 17:01
 32/42 A kérdező kommentje:
nem ra hanem nak
2011. máj. 26. 17:03
 33/42 anonim ***** válasza:

Én támogatom az elgondolást, bár pár százalékom bánta már, oda se neki.


Az ivartalanítást jó dolognak tartom, mint ahogy itt a válaszolók 98%-a, ahogy észrevettem. A chip ára nem egetverő, a beültetése nem nagyobb "műtét" mint egy oltás.

Mivel ez utóbbinak a megléte tavaly óta törvénybe van foglalva, ezen már nem kell rágódni az új kutyatulajdonosoknak. Az ivartalanítás meg mindenképpen hasznos dolog, már jó párszor kibeszéltük, hogy miért is.

Na mindjárt meg is van a két feltétel a 0Ft-os ebadóhoz.

Jól kicsesztek velem, mondhatom... :)

2011. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
ez az ebadó az egész országra érvényes vagy csak budapestre?
2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Országos.
2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
természetesen az egész országra
2011. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 zsuzsabazsa ***** válasza:

Még nem tudják mennyi lesz az ebadó ezen még most dolgoznak.

Majd hónapok múlva fog kiderülni.

2011. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
roti/kuvasz?
2011. máj. 26. 19:24
 39/42 anonim ***** válasza:

mai 16:37-assal értek egyet. Amúgy nekem nem kéne chipezett állat, se ivartalanított.

2017-től az embereket szeretnék chipezni! Már most is chipeznek egyes helyekes Nyugaton, pl az öregotthonok lakóit, nehogy elkóboroljanak...

Ez az ivartalanításra való buzdítás abszurd: van egy három éves szukám és még sose tüzelt. És nem is fog, azt olvastam hogy együtt kéne tartani fél évig egy kannal, akkor kezdene el tüzelni.

Ugyanennek a kutyának a nyakörvére fel lehet jegyezni az adataimat ha netán (nem valószínű) elveszne, hogy visszahozhassák. A chipeztetési propaganda végső célja az ember bechipeztetése és emiatt ellent kell neki állni. Nagyon utálom amikor azt akarják elhinteni hogy egy kutya családtag meg hogy az ember állat mert ebben is ugyanaz a sunyi elhintő/szoktató propagandaszöveg van,a végső célt elérendő: az emberek testét is számokkal lássák el...és rabszolgaként alávessék az "elitnek"! ÉBRESZTŐ!

2011. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
57%

Édes Istenem. "És nem is fog, azt olvastam hogy együtt kéne tartani fél évig egy kannal, akkor kezdene el tüzelni"

Hol olvastad? mesekönyvben? Valószínüleg a szukád beteg és te mégcsak nem is tudsz róla, sőt nem is érdekel. olyan 6 évesen fog elpusztulni petefészekrákban.


A szukák tüzelnek maguktól is, ahogy ember lánya is elkezd menstruálni fiúk nélkül is.

Ha ennyire tudatlan vagy akkor inkább meg se szólalj.

2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!