Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nagyon önző dolog lenne?

Ez nagyon önző dolog lenne?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri lány boxer kutyusom, 5 hónapos lesz. Ivartalanítani szeretném, már kérdeztem az állatorvostól is dolgokat, félre tettem pénzt. De egy almot szeretnék. Nem tudom, ez nekem elég önzőnek hangzik, próbálom magam lebeszélni. És maximum az első tüzelésnél fedeztetném. De nem is tudom... Ti mit gondoltok?

13/L


2011. máj. 26. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az igazság az,hogy komoly tenyésztők is ritkán hoznak le almot,mert nincs igény a kiskutyákra.Boxert még kamionra se veszik.Esetleg elviszi tőled szaporító,aztán szerencsétlen kutya egy disznóólban elli a kölyköket,és mikor nem hoz pénzt,megy élve a dögkútba,vagy a gyepire.

Nem tudod kiszűrni,milyen célra viszik a kiskutyát.A szaporító sokszor hazudik mindent,jó gazdijelöltnek tűnik,sokszor még kisgyereket is visz,hogy neki lesz a kutya.Ebben gondolom nem akarsz bűnrészes lenni,ugye?

És kiválasztasz egy kant,ami szerinted,a 0 szakértelmeddel szép,talán még törzskönyve is van.Közben dp-t,epilepsziát,vesebetegséget,szívelégtelenséget örökíthet.

2011. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!