Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző dolog lenne neki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog lenne neki nem venni ajándékot?

Figyelt kérdés

Barátommal már 2 hete vagyunk együtt!

Másfél éve fűzi a fejem hébe-hóba , 4 hónapja csak kavarunk szintén hébe-hóba , nem akartam vele összejönni valamiért rossz érzésem volt vele szemben! Viszont elég sokat bízonyított nekem ennyi idő alatt és a véleményem megfordult vele kapcsolatban így összejöttem vele! Együtt se voltunk még mikor születésnapom volt de vett nekem ajándékot a szülei már rég tudnak rólam, meg is mutatott nekik szalagavatón! A születésnapja lassan a nyakamon van!

Önző dolog lenne ha én nem vennék neki ajándékot?Sajnos nekem ez túl gyors még csak 2 hete vagyunk együtt és nem vagyok az a tipus aki rögtön költekezik bárkire!

Attól tartok hogy a szülei rossz szemmel néznék hogy ő vett nekem ajándékot én pedig neki semmit!

Mi a véleményetek? Vegyek neki valamit vagy ne?!


2010. dec. 18. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami kisebb dolgot.
2010. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Peston ***** válasza:
Vegyél valami kis apróságot, amiről úgy véli, tetszene neki. Egyszer van karácsony, ne te legyél az, aki üres kézzel állít be. :)
2010. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy kisebb apróságot azért vehetnél neki.. ha már ennyit bizonyított neked, próbált megszerezni megérdemli :)
2010. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem:)

és mit vehetnék egy 19 éves focista fiúnak?

2010. dec. 18. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél neki vmi apró figyelmességet, ennyit megérdemel, biztos jólesne neki.:)
2010. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Uhh...mondjuk egy póló a mezszámával ellátva? Esetleg egy pólót, vmi ilyesmit: [link]

Remélem segítettem.;) Előző voltam.

2010. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja hát elég önző lenne, ha nem vennél neki semmit karácsonyra, pláne ha ő meg vesz neked. különben gondolom nem is olyan fontos neked ez a fiú, mert nem költenél "bárkire", tehát ő neked még csak egy a sok közül.

a focistáknak a legkönnyebb ajándékot venni, a westendben van egy focis stand, megkérdezed h mi a kedvenc csapata és veszel ott neki vmit.

2010. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos vennék neki valami apróságot. Akár egy doboz bonbon, díszdobozos ital (ha iszik alkoholt) stb...
2010. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem közömbös a srác számomra:)

sok helyzetem alakult már úgy hogy vettem elég nagy dolgokat a volt barátaimnak aztán rá nem sokkal külön váltak az útjaink!Mivel még nem rég vagyunk együtt bármi megtörténhet , én csak nem szeretnék ugyanebbe a hibába beleesni ennyire egyszerű az egész:)

2010. dec. 18. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is csak 3 hete vagyunk együtt és a barátom focista. :D Szerintem vmi olyan cuccot fogok venni neki, ami a kedvenc csapatához fűződik. Nehéz még így ajándékot venni, hogy nem is ismered a másikat. :S
2010. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!