Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet szabad adni egy kiskutyá...

Ilyet szabad adni egy kiskutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyik ismerősöm most kapott egy kiskutyát. Bajban voltak a táppal, mert nem tudták, hogy mit kéne neki adni, mi a jó, mi a nem jó. Az ő ismerőseik gyógyszertárban dolgoznak, és hallották, hogy kiskutyát kapnak, így a patikából adtak neki egy olyan tápot, ami ilyen ezüstös színű tasakban van, és csak annyi van ráírva az oldalára, hogy Humana 2 prebiotisch. Kisbabáknak szokták adni. Ahogy nyomogattam, rájöttem, hogy ez nem táp, hanem por. Ezt bele szokták keverni a vizébe, vagy í tejcsibe? :) Ilyet szabad adni egy 8 hetes kutyusnak? /labrador/

Választ előre köszi.


2011. máj. 28. 15:35
1 2
 11/15 Komádi Brigitta válasza:
amit én ajánlani tudnék neked, Acc energy, vagy puppy.mennyi idős a kutyájuk?
2011. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Komádi Brigitta válasza:
ezt a fajta spanyol tápot be lehet szerezni Derecskén is ha arra jártok.Nekem az 5 hetes németjuhász is ezt ette( Acc energy) A bolt címe : Derecske, köztársaság 100. A körforgalomnál.
2011. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

8 hetes a kutya

2011. máj. 28. 16:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyenlőre azzal kéne etetni, amit a tenyésztőjénél kapott. nem kaptatok mellé babacsomagot? A hirtelen tápváltástól hasmenése is lehet. Vegyetek egy jó minőségű starter, vagy puppy tápot, és folyamatosan keverjétek azzal, amit előtte evett, egyre inkább megforditva az arányokat. Én tejtermékek közül, csak túrót, joghurtot szoktam kiskutyának adni. Mondjuk a bébitápszerrel nem hiszem, hogy nagy kárt okoznál, de amig a kis szervezete nem állt át, én addig nem próbálkoznék vele.
2011. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már eszik tápot akkor menj be egy kutyusüzletbe és vegyél kölyökkutya tápot ha nem akkor konzervet ha ezt sem akkor annak a kutyusnak szerintem még csak tejcsire van a legnagyobb szüksége. viszont csonterősítőt lehet adhatnál neki ...
2011. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!