Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl olyan felkapott manapság...

Mitöl olyan felkapott manapság a yorski?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 08:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Divat kutyus lett sajna. Mondjuk nem mondom, hogy aki megveszi az nem is tartja cukinak.
2011. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Yorki a neve,de sebaj. Amúgy igen divat kutya lett és mindig látni az agyonszolizott pirított ri*ik kezében. Persze nem mondom,hogy normális embereknek nem lehet ilyen kutyájuk,de a többség akinek ilyen kutyája van az a fent említett.
2011. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pici, csattocskákat lehet a fejére rakni, jópár híresség is tart yorkit. A baj csak azzal van, hogy nem elégíti ki sok gazdi a kutyusa KUTYA igényeit. Táskában cipelik, más kutyáktól féltik, nem nevelik meg, egész nap csak babusgatják. Igazán kár, mert igazi kutyák kedves kis külsőbe zárva. :)
2011. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen...3 komment egytöl egyig igaz..mondjuk én meglehetösen utálom ezt a fajtát semmi kutya kinézete nincs..olyan mint egy rusnya patkány már elnézés...egy német dog sokkal jobban mutat a kezembe mint egy macska féle kutyaként emlegetet eb"
2011. máj. 29. 09:42
 5/18 xnorkax ***** válasza:

Szerintem egy fajtára sem lehet olyat mondani, hogy rusnya patkány. Mert hogy esne egy ilyen egy olyan yorki gazdinak, aki imádja a fajtát? Mindig is voltak idényszerűen felkapott fajták. Emlékezzünk csak vissza, a németjuhásznál is ez volt (sőt, most is ez van). Aztán egy időben a rottweiler volt nagyon trendi, máskor meg más.

Azért divatos, mert sok hülye ember látja, hogy a barátnőjének is ilyen van, ő is vesz egyet. Persze nem tenyésztőtől. És így terjed...

2011. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát végülis igen..de ez saját vélemény...yorki gazdikal nem vagyok jobba.legföképp azért mert a hülye flexi porázal sétáltatot kutyárol nem figyelnek és volt egy olyan eset mikor neki ugrot a kutya ok nélkül a bassetemnek..azt mikor kicsit aréb toltam a lábamal. a gazdája jött pampogni,hogy mit képzelek..na és ö? Kiállitás elött jo volt-.-"" mert pont a szemébe kapot bele.
2011. máj. 29. 10:59
 7/18 anonim ***** válasza:
xxxnorkaxxx: Az igaz,hogy lerusnyázni nem túl kedves dolog,de mindenkinek van véleménye és azt nem biztos,hogy meg lehet változtatni. És a németjuhász meg más téma,mert az a fajta IGAZI kutya és nem szobacirkáló. :) Ja és nekünk nem a divat miatt lett németjuhászunk csak úgy elmondom ;) ---> ja és a németjuhász nem agresszív,csak akkor ha van is oka rá,a yorki viszont minden kis apró dolog miatt be tud rágni. Erről ennyit. :D Azt hiszem 2. válaszoló voltam. :)
2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*bocsi túl sok iksz lett *xnorkax
2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

És mitől olyan felkapott a stafforshire terrier, a beagle, és a golden retriever?

Csak kérdezem. Egy yorkshire gazdi.

2011. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert okosabbak és nem támadnak mindent meg és nem is akarják megpározni a kiskutyákat...egyik ismerösömnek is van..talált egy 5 hetes macskát és elkezdte pározni a kutya" és mikor rá szolt ne ugrot a lábának
2011. máj. 29. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!