Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megmentette az életemet?

A kutyám megmentette az életemet?

Figyelt kérdés
Tegnap villámlott meg néha esett. Este volt és a kutyát bezártuk és egy idő után nyugtalan lett, ugatott ezért odamentem hozzá. Utána elmentem onnan és megint kezdte, megint odamentem. Másodszor oda csapott a villám ahol azelőtt álltam. Véletlen volt vagy tudhatta és jelzett?
2011. máj. 29. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Az állatok több mindenre képesek, mint hinnéd. :)
2011. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
véletlen volt, de attól még megmentett
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy előre tudhatta hova csap be pontosan a villám :D sak sejtett valamit..
2011. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a kutyaknak nagyon jo megerzesuk van.a gazdaja vagy es o is tudja ezt.akit szeret, arra vigyaz.(tapasztalat)
2011. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megmentett, és ha nem is tudta pontosan, érezte hogy bajban vagy!
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Niky emo girl ***** válasza:

engem előző kutyám mentett meg rengetegszer.. 1x 2éves korába énis megmentettem utána úgy vigyázott rám mintha az ő élete mulna rajtam :) (10éves koráig élt)

mostani kutyám meg még elég fiatal (14hónapos) de már most megakar védeni mindentől és ha fél valamitől akor rögtön hozzám jön mert bízik bennem :) de bármennyire fél ha látja h énis veszélyben vagyok akkor az életét áldozná értem :)

2011. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt talán soha nem fogjuk megtudni. :)

Előfordult egyszer velem, hogy amikor az erdőben sétáltunk a kutyámmal, nagy szélvihar kerekedett, a kutyám körülöttem rohangált, rámnézett folyton és hangosan ugatott. Én nem hallottam semmit, arra gondoltam biztosan megijedt a vihartól, talán jobb is lenne ilyen időben nem sétálgatni, úgyhogy visszafordultunk. Egy perc múlva egy hatalmas durranásszerű hang, egy fa kidőlt. Kitudja, talán ha nem fordulunk vissza, ránkesett volna. Ezt sem fogom már soha sem megtudni, hogy megérezte e vagy sem, de még mindig libabőrös vagyok, ha visszagondolok erre.

Szeresd nagyon a kutyád. :)

2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*a fa abban az irányban volt, amerre eredetileg mentünk volna
2011. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@nita válasza:

Szerintem megmentett! A kutyák képesek megérezni dolgokat ...

Sok kutya megérzi a betegséget és a közeledő rohamot is pl. epilepsziánál.

2011. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!