Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet extra mini yorkit...

Hol lehet extra mini yorkit venni? Olyan tenyésztő érdekelne, aki tényleg mini kutyákat árul és később nem ér meglepetés!

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 12:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de az AKGY nem tenyésztő. Kennelnek hívja magát, de a kutyáknak se minősítésük, se semmijük nincsen.


Én is csinálhatok holnap egy honlapot és kiírom,hogy kispista kennel és elkezdem az utamba kerülő keverékeket árulni. ettőlmég nem vagyok tenyésztő

2011. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem bántani akarlak. Remélem megérted amit összefoglalok neked.

Mini yorkienak csak és kizárólag a szaporítók nevezik a kiskutyáikat: kicsi, gyenge idegrendszerű, standard alatti kutyákat pároztatnak amiket kiskorukban elvesznek az anyától, hogy minél gyöszösebbek maradjanak. Ezeknek a kutyáknak se oltása, se jó idegrendszere nincs és semmiben nem hasonlítanak egy igazi, vérbeli yorkiera. Egy rendes, tenyésztett yorkie sem nagy, max. 3,5 kilo, de nem beteges, szép, megfelel a standardnak és szerintem ami az egyik legfontosabb dolog: jó az idegrendszere - tud kutya módra élni: szobatisztaságra tudod nevelni, sportolni tudsz vele, nem fél és remeg mindentől és mindenkitől.

Ez egy abból a kennelből amit kiválasztottál:

[link]

Ezek pedig egy jó tenyésztő kutyái:

[link]

Ugye látod a különbséget?

2011. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nekem is elég amatőrnek tűnik...kutyapelenka helyett újságpapír a kutyák alatt lol. De amúgy a kutyák nagyon cukik, mondjuk szerintem kb minden kutya nagyon cuki :D
2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 panettone ***** válasza:
100%

itt nem fogsz kedvedre való választ kapni, a mini yorkit kínálók nem a tenyésztéssel hanem a reklámmal vannak tisztában és nem arra nem vállalnak garanciát hogy a kölyök mini lesz arra sem hogy megéri a felnőtt kort...


Amúgy miért lényeg hogy mini legyen? Nekem sokkal fontosabb lenn hogy legyen egészséges és jó idegrendszerű a méretben max annyi megkötésem lenne hogy ne legyen nagyobb mint a standard...

2011. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
az is sokat elárul a kérdezőről, hogy lusta volt vissza olvasni...akkor nem tetted vna fel a kérdést, mert tudhattad vna, hogy ilyen válaszokat kapsz, így ne legyél felháborodva! mini yorki...hát nem tom én is az akartam amíg nem tájékozodtam, aztán vettem egy normálisat tenyésztőtől...nem tom nekem még ő is olyan kicsi, olyan törékenynek tűnik, nemh még mondjuk 1,5 kg-os...
2011. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a helyesírásért...:S
2011. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac ketrecbe tartja őket???
2011. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Extra mini yorki nem létezik, csak a szaporítóknak és a leendő gazdiknak, akik beveszik a szöveget.

Akgy nem tenyésztő, ezeknek a kutyáknak semmijük sincs, ami kellene, és ennyiért valószínűleg nem is kapsz igazi tenyésztőtől kiskutyát.

2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
74%

A mi kutyánk is kisebbfajta yorki 2,5 kg és most volt 1 éves. Amikor sétálunk nem hiszik el,mert nyurga és ráadásul a szőre is le van vágva. Bizonygatnom kell, hogy nem mini:))))))))A "minik" olyan kis tömörek, a miénk pedig hosszúkásabb és nyurgább.


Viszont nem értek azzal egyet, hogy az emberek folyton általánosítanak. (pl. harci kutya- keresztbe lenyel, yorki-vicsori szatyor).

A mi kutyánkra is furán néznek, de mikor megismerik és látják, hogy milyen jó modora van,jól nevelt és minden kutya - óriás és kisebb is - szívesen játszik vele akkor egy pár percre elakad a szavuk

(A titok: pici kora óta szocializálva van, ennyi)

2011. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!