Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilernek milyen kutyatáp?

Rottweilernek milyen kutyatáp?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen korban van, meg hogy mennyi pénzt vagy hajlandó áldozni rá.


ha még kölyök, akkor érdemes lehet minnél jobb minőségű tápot etetni, pl acana, de a happy dog is jó választás, és olcsóbb is (nekünk utóbbit a doki ajánlotta)nagyon fontos, hogy tartsd be grammra az adagolási javaslatot, mert ha gyorsan nő, akkor a csontjai gyengék lesznek, és ugye a fajta egyébként is kényes az ilyesmire.


a miénk már felnőtt, és középkategóriás tápot eszik, darlingot meg chappit. én úgy vettem észre, hogy jobban is szereti, de a többiek valószínűleg jól le fognak hurrogni, hogy a szeméttel egyenlőek, meg tele vannak ízfokozóval és színezékkel. nembaj, a kutya nem néz ki szarul :D [link]

2011. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a miénk is olyat kap, és gyönyörű erős fejlett kutya lett belőle. baromságnak tartom hogy ezekre a többezres tápokra verik magukat, amikor egyáltalán nem létszükség...
2011. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát jó, de azért a chappy meg a pedigrre az nem táp. nézzétek meg az összetételét, 4 % fehérje egy ragadozó állatnak??? a többi meg gabona?? hát ez nem ló!

az a 4%is csőr meg toll.

én sem veszek hipiszupiprémiumot, de egy középkategóriásat azért nem sajnálok tőlük.

az én tacskóm josera economyt eszik 20kg 7200Ft... és mérföldekkel jobb mint az előzőek. ráadásul nem kell mellé táplálékiegészítőket sem adni, valamint mennységileg is kevesebbet kell belőle adni a kutyának.

[link]


de kb ebben az ársávban jó tápok:


brits, kennels favourita, dog chow, happy dog , susa.


van asszem roti fajtatáp is de az inkább csak marketing.

2011. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!