Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szebb és okosabb? a...

Melyik szebb és okosabb? a Csivava vagy a Yorki terrier?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Egyik se! Cickány mindkettő.
2011. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
a yorki legalább kutya formájú...
2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
De attól még a yorki nagyon okos.
2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem is a Yorki bár vannak szép csivavák is!
2011. máj. 31. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem kinézet alapján és nem divat alapján választunk kutyafajtát. Amúgy én ezek közül a yorkira szavazok.
2011. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem tettél fel már egy ehhez hasonló kérdést?Ott nem válaszoltam,de most leírom a véleményem.Az okosságuk felől nem tudok nyilatkozni,de a szépségük felől igen.Egyik sem szép,divatkutyák,olyanok,amiket még egy macskától is kell félteni.Én személyesen nem tartanák ilyen torz állatokat,és elnézést,ha valakit megsértenék,de francia,angol bulldogot sem.Ezek a fajták már az emberi hülyeség szüleményei.Vagy azok a fajták,amelyiket napkrémezni kell nyáron,télen meg öltöztetni.A kutya a KÁJ,Kuvasz,roti,stb.,amelyiket nem kell annyit babusgatni,védeni széltől,naptól,melegtől,hidegtől stb. vagy vigyázni,hogy az ember nehogy agyontapossa vagy elvigye a bagoly...
2011. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tyler913 ***** válasza:
14%

Csatlakozom az elottem szolohoz.Ezek nem igazi kutyak.Van egy afrikai baratom,o mondta,mikor meglatta az ilyen kis dogoket,hogy "they are not dogs.They're rats."


De ez mindegy is,hiszen az izlesek kulonbozoek,elfogadom,hogy valakinek a yorki tetszik.De konyorgom,ne divatbol valasszunk mar kutyat!Marpedig az,hogy pont a csivavat es a yorkit tetted egy kerdesbe,erre utal.


Amugy amennyire en tudom,nincs olyan,hogy "okos" meg "buta" kutyafajta.Annyira lesz okos,amennyire neveled.

2011. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Francesca_ ***** válasza:
63%
Hát, akik ilyeneket írnak azok nem találkoztak még yorkieval, csak messziről láttak egy rossz példát és általánosítanak. A yorkie igenis igazi vagány terrier, nem kell babusgatni, csak a szőrét rendbe tartani.(akár nyírni,ha kedvenc)
2011. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Francesca_ ***** válasza:
csiviről nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerek közelről egyet se
2011. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

neveléstől függ, hogy mennyire okosak. kutyaként kell kezelni meg nevelni. nekem nincs bajom ha vki divatból választ, csak ne szorítsa be szerencsétlen KUTYÁT egy retikülbe egész életére... meg bánjon vele kutyaként.

hozánk, a futtatóba is szoktak hozni 2 yorkit, elvannak aranyosak, semelyik kutya sem bántja őket, pedig van egy 70kg-os bordói dog is.

küllemre nekem mindegyik tetszik, bár én minden kutyában találok vmi szépet. van egy hihetetlenül csúnya tacsi keverékem, de szépnek tartom a nézését, meg az ujjai között fekete szőrben, megbújó kis fehér foltokat.:-)

2011. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!