Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen? Német dog, boxer,...

Mi legyen? Német dog, boxer, argentin dog, dobermann vagy beagle?

Figyelt kérdés

Párom nagyon szeretne kutyát és persze én is már. Ezek között vacilálunk, de legjobban a német dog a befutó mind 2nknél.

Szerintetek? Kertben lenne tartva.Tudom a német dog marha nagy és annyit is eszik, de a beagle meg kicsike de nagyon cuki. Ő bagytestűt akar. Nekem meg mindegy végülis. A naggyal jót lehet sétálni, nem mindtha a kicsivel nem lehetne de az más. A kicsit meg fel lehet venni.Kutyatartók akinek valamelyik van/volt vélemények?Tanácsokat is várok!


2011. jún. 2. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
BOXER! Csak ajánlani tudom! Nagyon okos, jó fej kutyák, nem lehet mellettük unatkozni! Igaz, mivel rövid a szőrük télen bent, vagy jól szigetelt, esetleg fűtött kutyaházban kell tartani őket. Igazi bohócok, de sajnos hajlamosak sok betegségre is. Minden esetre nekem is boxosom van, és soha, SOHA nem akarok más fajta kutyát a jövőben sem!!!
2011. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!