Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a kutyát?

Hogyan tanítsam a kutyát?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtam egy 1 éves, tacskó keverék kutyust!Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tanítsam a kutyát?

Hogyan kell nekik megtanítani:ül, fekszik, lábhoz, pacsi, két lábon járás, két lábon forgás?

Tudom, hogy nem egyik napról a másikra tudja!

Köszi, az értelmes válaszokat!


2011. jún. 2. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne leírni, de vannak ilyen könyvek amik lépésről lépésre elmondja mit kell csinálni. Mint pl a 101 kutyatrükk.
2011. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ül: fogsz egy jkutalom falatot közel az orrához és elkezded a tarkója felé húzni ő meg hátra akar nézni de nem tud állva így hát leül. akkor add oda neki és dicsérd meg. Fekszik: ülj a földre és alkoss a comb vádli föld között egy háromszöget húzd a kezed át az "alagúton", hogy átbujjon a lábad alatt, de a lábad olyan közel legyen a földhöz h a kutyának kúsznia kelljen. a lábhoz meg állsz + jutalom falat, és a lábad mellé teszed (ehhez szükséges az ül. parancs szó) és közel a lábadhoz leülteted. a két lábasokat nem tudom, számomra az már cirkuszi mutatvány ^^
2011. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tudod klikkerrel is tanítani.


[link]

Itt meg is találsz pár gyakorlatot.

2011. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: köszi, tudom h vannak olyan könyvek, de nincs lehetőségem megvenni ezért tettem fel a kérdést

második: nagyon köszi:D

harmadik: neked is:D

2011. jún. 2. 20:25
 5/10 A kérdező kommentje:
pacsit, két lábon járást, két lábon forgást hogyan kell megtanítani??
2011. jún. 2. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem is kell megvenned:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

második vagyok, nem olvastam el lehet nem írtam le a apcsit, az kutyusom (pincsi alias nem jó a tanulókája, butus fajtájú) de 5 perc alatt megtanulta:



Fogsz egy jutifalatot a tenyeredben nyújtott ujjakkalm csak a hüvelyk ujjad van rá hajtva a falatra oda teszed a mellkasához és ő majd elakarja venni szóval elkezdi nyalogatni, rágcsálni majd nem sikerül így kaparni fogja alias ráteszi a mancsát a kezedre, ahogy a mancsa a kezeden van mondd: PACSIT ! Jó kutya! és odaadod neki, meg simized :) csak 5 perc után szerintem hagyj szünetet mert ráun hamar (legalább is az enyém) Párizsival a legjobb ! :D Garantált hogy nem un rá, viszont nem a feladatra koncentrál ha nem a jutalom falatra, (nálunk ez a baj, :P) Szóval lehet kapni kis juti falatokat erre a célre :) az lesz a legjobb, ki tanulmányozos hogy mi izlik neki a legjobban annyira hogy nem un rá és koncentrálni is tud :) Majd számolj be az élményekről pls. :)

2011. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!Köszi a szépen!

Ki fogom próbálni!

3 napja tanítom neki az ül-,fekszik-et és már majdnem tudja!Megvagyok nagyon elégedve vele!

2011. jún. 5. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:
második vagyok. :) az jó, csak így tovább! Gratulálok! :D
2011. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszike:D

Kezdem neki tanítani a pitizz-t csak az baj, hogy két lábra áll nem pedig "guggolva áll"

2011. jún. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!