Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bajom attól, ha a...

Lehet bajom attól, ha a kutyámmal alszom és megpuszilom a fejét pl?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 16:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Én 3 hónapja alszom 1 ágyban a kutyámmal, volt amikor ásítottam, és belenyalt a számba. Nekem semmi bajom nem lett tőle. De elméletileg kaphatsz el valamilyen betegséget.
2009. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha a kutyus tiszta és rendben vannak az oltásai, bajod nem lehet belőle esetleg annyi, hogy ha a párod megtudja, akkor nem szívesen ad majd a "kutyás" szádra puszit adni.
2009. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem. Ha volt már, átestél rajta.

Én 4 évig aludtam egy ágyban a kutyáimmal, soha semmi bajom nem volt tőlük. És én is gyakran puszilgattam őket, és ők is engem. Aztán az új jövevény miatt ki kellett őket tessékelni a hitvesi ágyról.

2009. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
már volt ilyen kérdés.nekem erről az a véleményem,ha megfelelően tisztántartod,oltások,féregtelentés megvan,akkor semmi bajod nem lesz.én már 2éve alszok,mosmár 2kutyával,és semmi bajom.és én szinte mindenhol megpuszilom őket.olyan jo érzés amikor odabújnak,akkor mindig kapnak egy puszit.szerencse,mert mi a párommal együtt lettünk kutyab.zik ennyire,de azt azért vedd figyelembe,hogy ezt nem mindenki tolerálja.(a későbbi kapcsolataidra gondolok)
2009. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az én párom is megbékélt már ezzel, pedig nem tette volna ugyan ezt magától... :D

2009. márc. 18. 17:19
 6/33 anonim ***** válasza:
63%

Nagy bajod nem lehettöle,de mindennekés mindenkinek meg van a saját helye.

A kutyusna van kosara takarója.

A párod mit szól a 3-as alva´shoz??

Az enyém biztos nem aludna akkor mellettem.

2009. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

Azért nemtudom, de én esztétikailag eléggé gusztustalannak tartom az ilyent. Az ágy az emberek alvására való, meg arra hogy szeretkezz a pároddal, nem arra hogy egy kutya bent fetrengjen. Ott szeretkezel ahol a kutyád feküdt? Azért bármilyen tiszta is az a kutya a szőrét nem mosod nap mint nap. Lehet ezzel sok kutyatartót megsértek, de a kutya egy háziállat, ocsmány ha csókolgatják meg belenyal a gazdi szájába...fuuj.

Nekem is van kutyám szeretem is meg minden, de nem csókolgatom. a kutyának is megvan a helye, mint ahogy a többi háziállatnak is, és ahogy az embernek is. (nem felsőbbségi érzés, csak szimpla vélemény).


22/f

2009. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Másik meg az, hogy lefürdessz este, és utána befekszel a kutya lábától koszos ágyba...nekem nagyon nem jön be az ilyen, ha kell egesz nap simogatom az én kutyámat meg rengeteget foglalkozom vele, és tisztogatom is (bull terrier) de be nem engednem az ágyamba még a lakásba sem (igy van nevelve, őrző kutya nem palotapincsi hogy bent fetrengjen). higiéniailag semmiképp nem jó szerintem.
2009. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kínai meztelenem van,eléggé sűrűn fürdetem, a lábait,hasát, fenekét minden séta után megtörölöm.Kapja a kötelező oltásokat, negyedévente a féreghajtót, olyan tiszta, hogy enni lehetne róla :O)Mégsem szeretem ha bebújik közénk az ágyba, de nem tudok mit tenni, alig teszem ki reggel a lábamat a lakásból, az emberem már engedi is be a kutyát a takaró alá. Már feladtam;utálok veszekedni;ha neki így jó,ám legyen..
2009. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
igen,mi az ágyba szeretkezünk,ahol a kutya is alszik.de végülis a kutya vagy a fejünknél alszik,vagy a takarón kivül,ugyhogy nem értem mi a probléma?meg kell mosni a lábát lefekvés előtt,és kész.persze ez az én véleményem,én szeretem ha velünk alszanak,neked is van egy véleményed,ennyi.de ha összehozna a sors egy olyan pasival aki ezt nem fogadja el,akkor lapát....
2009. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!