Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a lakásban jelölget...

A kutyám a lakásban jelölget Erről hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tudom én mennyibe kerül egy kutya !

Az összes pénzem szinte rájuk megy .

Szóval mindent meg adok nekik !

Most oltattam őket több mint 10.000-ft hagytam az orvosnál.

És nem rég volt az egyiknek balesete akkor 40.000 került a műtéte !

így már erre nem szívesen adok ki pénzt , bármikor lehet velük valami és akkor azt kell állnom :/

2011. jún. 4. 21:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Oké, akkor próbálkozz a neveléssel, de határozottan, mert a szelíd paskolással semmire nem mész, még tán dicséretnek is veszi.

Na meg azért figyeld az akciókat, úgy sokkal olcsóbban tudod ivartalaníttatni őket, vagy legalább a jelölgetőset. Ha nem is most, egy-két hónap múlva, vagy amikor összejön rá egy kis pénz.

2011. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy kell leszoktatni őket, hogy te vagy a valódi falkavezérük.

Millió ilyen kérdés van ezen az oldalon, csak beírod a keresőbe és olvasgathatsz kedvedre.


De tényleg nem ártana az ivartalanításra is összespórolni. Ha nem is rögtön, de kivárni egy jó akciót. Évente több is van, most már az ország egyre több részén.

2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!