Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fekszik a kosarába...

Miért nem fekszik a kosarába a kiskutyám?

Figyelt kérdés

3 napja van nálam a kicsi, eddig csak a földön alszik a lakásban. A kosarát csak játszásra használja, meg 2x belepisilt... kitakarítottam, hogy ne érezze a szagot.

Ez normális? Hagyjam, hogy ne használja, egyszer majdcsak belefekszik? A tenyésztőnél is kosárban aludt! Nem értem...


2011. jún. 6. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt meleg van, ilyenkor szívesebben nyúlik el a járólapon vagy a padlón. Nem kell erőltetni, majd ha úgy gondolja belefekszik.
2011. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dehogy erőltetem...(: most is itt alszik a lábam alatt(:

csak nem értettem...

2011. jún. 6. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutya magától is megtalálja a fekhelyét (ház, kosár), ha akar, bele megy majd.

Teljesen normális, hogy nem megy bele, hiszen ennyi idő alatt még a házat, téged sem szokott meg teljesen, még csak felfedez.

2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy jó kis kosaram, amiben imádtam aludni. Mellette volt egy jó gazdim, akit nagyon szerettem!

Most új gazdim van, őt is szeretem, ezért nem akarok elmenni tőle, és ezért nem kell a kosár!!! Inkább alszok a lábánál, a lábát nem viszik el, a kosarat könnyen megfogják és viszik velem együtt. Én maradni akarok! :)))


Mit szólsz hozzá? Lehet ebben valami igazság?

2011. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Köszi! Teljesen logikus(:
2011. jún. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!