Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp? Mit tanácsoltok,...

Kutyatáp? Mit tanácsoltok, milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok mondani jó kutyatápokat, ami nem is az a nagyon olcsó, de nem is az az borzasztóan drága?! A ti kutyátoknak mi vállt be? Kérlek a márka mellé árat is írjatok :)) (Golden Retriever) Olyan 15-20 kg-ra gondoltam. Az olcsón természetesen, az agyonszínezett tápokra gondolok, pl: Pedigree, Chappi. :)

Várom válaszaitokat :)) Előre is köszi!


2011. jún. 6. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Josera, Brit, Profine
2011. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én kutyáimnak a kutyaeledel boltból beszerezhető húsok váltak be..:) Belszervek, csirke, kacsa..stb Hetente veszek 20 kilót. Árban megvan és az legalább biztos hús. Mikor eléjük raktam ezeket a mű tápokat, megszagolták mentek tovább...
2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként 8 hetes a kutyus, holnap megyünk érte. Juniorból mit ajánlotok? :)

2011. jún. 6. 18:40
 4/23 anonim ***** válasza:

Royal Caninnak van Golden Retriveres ajtatápja.

12 kg 15.500 Ft ,bocs de nem igazán tudom megítélni, hogy mi számít drágának, de ha chappi árakkal számolunk akkor eléggé :D

2011. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ugye :)

én ezt 12 kg kutyatápra picit sokallom ezt az árat :)

2011. jún. 6. 18:43
 6/23 anonim ***** válasza:
Én Josera Junoirral etettem, nekünk nagyon bevált. Kb. 8.000-10.000Ft-ért kapsz 20kg-ot, ha neten rendeled. Sokszor van akció (pl kedvencek.net-en).
2011. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi árakra gondoltam! Köszönöm a válaszod!

Szerintetek, holnap kérjek egy olyan jó fél kg-nyi tápot, amivel ők etették a kicsiket? Azt hallottam, hogy nem szabad egyik napról a másikra tápot váltani. Majd szépen fokozatosan belekeverem neki az újat!? :)

2011. jún. 6. 18:46
 8/23 anonim ***** válasza:

mert az is...én Josera Kidset javasolom, azon neveltem fel 1 világgyőztest, két Eu győztest és több Ch kutyámat is, tökéletes, nem nyúlik meg tőle a kutya- a növekedési rendellenességek amik régen előfordultak szinte teljesen eltűntek és ami a legfontosabb nincs benne szója.

E mellé mivel viszonylag nagy testű azért adj neki Luposant [link]

Picit drágának tűnhet hirtelen de nagyon nagyon sok van benne és sokáig kitart. Nekem van egy kedvtelésből tartott Bernie pásztorom a tenyészkutyáim mellet és neki a D -s csípőjét már 5 éve úgy egyben tartja, hogy nem is sántít. Fiataloknak nagyon jó mert erősíti az ízületeket.

2011. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 xnorkax ***** válasza:
Mi Dog Chowot adunk neki, bár egy éves koráig Royal Canin Junioron élt. Szerintem jó "beruházás" lenne, ha az első évben valami prémiumtápot (Royal Canin, Acana, Orijen, Eukabana, Pro Plan stb.) kapna, mert ezzel megalapozhatjátok a későbbi egészségét és a fejlődését is.
2011. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
kérjél de a normális tenyésztő alapból is ad. Mi egy egész 15 kg os zsákot adunk minden kölyök mellé :D
2011. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!