Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp? Mit tanácsoltok,...

Kutyatáp? Mit tanácsoltok, milyet vegyek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok mondani jó kutyatápokat, ami nem is az a nagyon olcsó, de nem is az az borzasztóan drága?! A ti kutyátoknak mi vállt be? Kérlek a márka mellé árat is írjatok :)) (Golden Retriever) Olyan 15-20 kg-ra gondoltam. Az olcsón természetesen, az agyonszínezett tápokra gondolok, pl: Pedigree, Chappi. :)

Várom válaszaitokat :)) Előre is köszi!


2011. jún. 6. 18:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jól olvasom, hogy a Josera Kinds 15kg - 11.520ft

2011. jún. 6. 18:52
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Wáó, na az nekünk is jó lenne, ha 15 kg kutyatápot adnának :D:D

2011. jún. 6. 18:53
 13/23 anonim ***** válasza:

teljesen felesleges az ACANA és az Orjen sok kutyánál okoz növekedési rendellenességeket az emelt fehérje tartalom miatt, nekünk nem vált be és nem egy olyan tőlem való kölyök van aki ezek miatt kapott csonthártya gyulladást.

Az Eukanuba drága és nem éri meg az árát annyira nem jó.

2011. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

attól függ hol

[link]

[link]

az se rossz táp:

[link]

2011. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nagyon rég óta foglalkozom kutyákkal, hidd el, ez nagyon megosztó kérdés, mindenki mára esküszik.

Egy ideig nagyon foglalkoztatott a kérdés, rengeteg állatorvossal beszéltem, kutakodtam, igyekeztem minél jobban utána olvasni a témának. Jó tápot kerestem, megfizethető áron.

Nálam az Acana a befutó! Véleményem szerint prémium minőségű, és közepes árfekvésű táp. Ha több pénzem lenne, akkor is ezt vásárolnám. Mind1 nem akarom futtatni.

Acana Puppy & Junior 18kg 14.900Ft. Később Adul Large Breed 18kg 14.900Ft. 828Ft/kg mindkét esetben. Ha megtudod fizetni, szerintem jó választás.

2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem is goldenem van, már 1 éves, és a kezdetektől Dog Chowal etetem. Dog Chow Puppy Large breed. nagyon bevált jó a széklet, nem is sok, nagyon eleven, és gyönyörű a szőre. 15 kb, az 8.500.- Drágábbat sajnos én sem engedhetek meg magamnak, de nem is akarok, mert ez nagyon bevált nekünk.
2011. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
* 15 kg - kicsit elírtam
2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én 20 éve foglalkozom kutyákkal szóval szintén van némi tapasztalatom. Az ACANA nem rossz táp ha egy kutya bírja de nagyon sok kutya vakarózik tőle, megy a hasa, csonthártya gyulladást kap.

tessék:

[link]

Dr. Berkényi Tamás


Én szándékosan ortopéd szakorvosokkal beszélgettem és jutottam el így a Joserához amit összetételében megfelelőnek találtam

2011. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha esetleg 20 kg-os tápot az kb mennyi ideig tart? :)

2011. jún. 6. 19:04
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem a Dog Chowból 15 kg, az 1-1,5 hónapra. Attól függ, mert mivel növésben van, egyre jobban kell csökkenteni az adagot.
2011. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!