Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktam sétáltatni a kutyámat...

Szoktam sétáltatni a kutyámat csak az a baj hogy ha rá kap hogy milyen jó szabadnak lenni meg sétálni akkor utána folyton elszökik és már sokszor volt olyan hogy séta után pár órával már az utcán kergettem mit tegyek hogy ne szökdössön?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:48
 1/4 anonim válasza:
póráz?
2011. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Catz ***** válasza:
Amíg nem biztos a behívás, addig rakj rá 5-10 méteres pórázt. De nem kell rendes pórázt venni, mert azok 4000.-tól kezdődnek. Az autósboltban vehető több méteres kötözők (ugyanolyan szélesek, mint a pórázok) is teljesen megfelelnek és csak 1000-2000.- ok.
2011. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt azért súlyos kötődési gondok vannak. A kutya nem azért sétáltatja magát mert rákapott a szabadság ízére...mert az a vérében van. Nem tisztel téged és nem kötődik hozzád. Ezekre vannak technikák és módszerek, amikkel ez megoldható. Rakhatsz rá 10-20-akrá 50 méter pórázt is, ha nincs meg köztetek az a kapcsolat amiért a kutya felnéz rád.
2011. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mindig volt rajta póráz amikor sétáltattam......

pedig azt veszem észre hogy szeret meg minden mert nagyon örül nekem amikor meglát meg ilyenek

2011. jún. 11. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!