Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erősen megharapott a saját...

Erősen megharapott a saját kutyám. Miért?

Figyelt kérdés
Nos,a kutyám rendesen van etetve, macskatűrő , nem szökik el , nem harap senkit egy abszolút pozitív természetű állat. Azonban valamelyik nap épp mentem be a házba , jön utánam szokás szerint lóbálja a farkát ahogy szokta, és egyszer csak rákap a bokámra, morog közben csikar és amit csak bír ,hogy nekem ártosn. Nos nem volt rajtam olyan ruhadarab ami felfogta volna a harapást így véreztem utána sokáig. Az állatot persze nem tudtam hirtelen hova tenni, azóta sem történt semmi ilyesmi. Erre valaki választ? (a kutyus gyerek kora óta nálunk van, semmi jelét nem látom abnormális viselkedésnek , ugyan sajátossága az , hogy egyes tárgyakat magával visz az ólba amit nem lehet tőle elvenni , házon kívül tartjuk naponta el van engedve 6-8 órán át , a macskákat eltűri együtt alszik velük )
2011. jún. 7. 17:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltatod rendesen? Egy kutyának nem elég ha csak el van engedve az udvaron... Lehet hogy felgyülemlett benne a sok feszültség, ezt le kell vezetnie mozgással. Egyébként én javasolnám a falkából való kizárást.Nézz utána ennek
2011. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
oÓ. ez nagyon nem jó. Rohadtul veszélyes. Ugye tudod, hogy egy kutyapszichológus elaltattatná?
2011. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Második vagyok. A kutyám hihetetlenül hiperaktív. Egyszer elvágta a lábát, egy hónapig bent volt a lakásban, csak wc-zni mehetett ki. Voltak vele problémák, de eszébe nem jutott volna megharapni sem engem, se bárki mást. Ez nem normális. Nagyon nem. És veszélyes. Ha legközelebb csak úgy nekimegy egy babának? Elég baj, hogy a gazdáját megharapta. És nem csak megkapta, hanem rendesen véresre szedte a lábát.
2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
baba helyett kisgyereket akartam írni
2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Öm , nálunk ez a kutya már 4 éve szolgálja a munkáját úgymond.

Lakókörnyezetünkben rengeteg gyermek , kisgyermek van , velük is szokott néha játszani .

A mi portánkon egyedül van, a szomszéd kutyusaival szokott néha "falkában járni " de ha szólok neki akkor hazajön.

A portán egyébként hiperaktív , apróbb tárgyakat elhord.

Betegségeket illetően a veszettség az amit kizárnék , mivel kb. 5 hónapja volt h egy sündisznót ölt meg. Rendszeres állatorvosi ellenőrzés alatt és oltás alatt van tartva.

2011. jún. 7. 18:15
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nevelve van-e az a kutya?

"a szomszéd kutyusaival szokott néha "falkában járni " de ha szólok neki akkor hazajön."

Ezek után nehezen hiszem.

2011. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nevelve nincs. Úgy véled , hogy ez ad okot arra ,hogy megharapja a gazdáját ?
2011. jún. 7. 18:27
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsó hozzászólásodban ott a válasz. Nincs megnevelve.
2011. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincs nevelve, elméletileg nem lenne ok. Ha csak odakapott volna, akkor az benne van, hogy azt hiszi magáról, hogy ő a falkavezér. De téged megharapott, rendesen. Ez nem gyerekjáték.
2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , így már értem.

Sajnos ezen már javítani nem tudok semmit , mert állatorvosa jön altatni.

2011. jún. 7. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!