Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megharapott a macskám, elég...

Megharapott a macskám, elég erősen a kézfejem, kicsit vérzett is. Ha veszett volt meghalok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 19:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
pikk pakk visz a múló.
2010. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Egy tetanuszt mindenképp megér. Menj el orvoshoz. Be van oltva a cicus? Vidd el az oltási könyvét is.
2010. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A saját macskád, ha veszett lenne csak tudnál róla?? Engem minden nap szétszednek mégis élek még...
2010. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha minden oltása megvan a cicusnak, és benti (szoba) macska, akkor nem kell tetanusz. Ne aggódj, nem lesz semmi bajod:) Nekem is van macskám, és ha annyi egyforintost kaptam volna, mint akárhányszor megharapott, gazdagabb lennék mint Bill Gates:D mégsem lett tőle semmi bajom, szóval no para.
2010. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Van vmi speckó betegség amit a macskaharapás terjeszt, de most nem jut eszembe a neve, ennek jó lenne utánna nézni vagy elmenni a körzetihez hátha az tudja, mert lehet belöle bajod is később..
2010. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az én macskám, elég sokat van bent a lakásban, de mostanában a jó időben kint szokott lenni. Az a fura, hogy ennyire erősen még nem harapott meg.
2010. márc. 20. 20:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Jah és oltva nem volt. :S
2010. márc. 20. 20:01
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Kiengeditek az utcára vagy a kertbe, és nincs beoltva egyáltalán??!!! Még veszettség ellen sem?! Éljenek a "felelős állattartók"...pff...nem értem minek az ilyennek állat.
2010. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Nem lesz semmi bajod, esetleg menj el tetanuszra, de nem hinném, hogy komoly baj történik. Mosd inkább ki a sebet rendesen, hogy ne menjen bele semmi, pl. alkohollal.

Cicának meg koppints az orrára, hogy máskor ne játsszon durván.

2010. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem se parázz.

Kiskoromban csak kinti cicáink voltak, akik csak néha jártak be, de amúgy kinn is aludtak.

Nem tudom voltak-e oltva, de szerintem nem...

Soha semmi bajom nem lett miattuk.

2010. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!