Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez ugye nem tenyésztő?

Kutyák és macskák kérdése:

Ez ugye nem tenyésztő?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam egy hirdetést, valaki fedeztetésre ajánlja a kanját, és a jellemzőkre azt írta, hogy szobatiszta, szeret szaladgálni, és labdázni???
2011. jún. 8. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű
2011. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: NEM akarok se szaporítani, se tenyészteni, csak a véleményetek érdekel, mert az enyém elég negatív, de lehet, hogy csak én vagyok borulátó?
2011. jún. 8. 11:28
 3/16 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy normàlis aki igy ad fel hirdetést :)))))
2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

és itt egy hasonló:

[link]

normális az ilyen?

2011. jún. 8. 11:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem ért se a kutyához, se a fajtához. Nincs az az isten h én egy ilyen alaktól kutyát vegyek...
2011. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne volna normális az ilyent hírdető. Inkább helyesebb azt mondani rájuk, hogy jelzik a mai felfogást------kannak fedeznie kell, hogy jól érezze magát, mert kanos szegény.
2011. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

szerintem valahogy így hirdet egy rendes tenyésztő!

vagy nem?

[link]

2011. jún. 8. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi... Valakinek az utolsó hírdetés jön be, valakinek meg az előző...
2011. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy sokan tényleg a hozzánemértés miatt csinálják,mert azt hiszik, kell a kutyusnak.

Keresztanyámnak van egy yorkija, szaporított,beteg,csúnya,idegbajos.

A nagyim szokott rá vigyázni. A kutya ugye neveletlen,mindent szétszed, ugat, hisztizik.Alig tudtam lebeszélni a mamát,hogy a 9 éves, epilepsziás, sérves, idegbeteg kutyust nehogy összehozza a szomszéd szukával. Amikor kérdeztem,hogy de minek,akkor az volt a válasz,hogy hát mert biztos azért olyan idegbeteg,mert szegény még sosem volt lánnyal.

Sokan tényleg ezt hiszik sajnos :(

2011. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy rendes tenyésztő nem a kiskutyán hirdetget.
2011. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!