Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos kutyámat milyen...

2 hónapos kutyámat milyen időközönként etessem?

Figyelt kérdés

Tegnap került hozzánk.

Háromnegyed 6-kor keltem, már olyan 6 körül megkapta a reggelit. Fél12-kor az ebédet.. a vacsit olyan este fél7-7 körül tervezem.

Jól csinálom??


2011. jún. 8. 14:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

2. vagyok még mindig :D


Izomellazulás. Néha te is szoktál ilyet csinálni, csak mivel alszol, nem tudsz róla :)

2011. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm! Megkönnyebbültem :) :D

Köszönöm a válaszokat!!

Annyira vártam már, hogy itt legyen ezért aggódok, meg féltem, hogy semmi baja ne legyen.

Tudom, picit túlreagálom, de majd belejövök :D

2011. jún. 8. 15:00
 13/21 anonim válasza:

2.vagyok


Hamar belejössz, és majd meglátod, hogy 1000szeresen fogod visszakapni tőle azt a szeretetet és törődést, amit te adsz neki!!!

2011. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D :)

Egyébként horkol, ez kölyköknél "normális" ? :)

2011. jún. 8. 15:12
 15/21 compactegon ***** válasza:

még mindig nem tudjuk, milyen fajta... :)

egyébként az enyém is horkol kiskora óta.

2011. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 compactegon ***** válasza:
ja de golden, bocs...figyelmetlen vagyok :D szóval teljesen normális a horkolás.
2011. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fog még sok mindent csinálni, ne aggódj! :) Már mindent leírtak az előttem szólok, de még annyit fűznék hozzá, hogy megfelelő minőségű táppal etesd, legalább 1,5 éves koráig hogy a szervezete, csontjai normálisan tudjanak fejlődni! :) Milyen tápot eszik?
2011. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A tenyésztő, a Friskies Juniort ajánlotta. De majd váltunk fél éves korától :)

2011. jún. 8. 17:27
 19/21 anonim ***** válasza:

A táp nem jó, keress egy másikat. Pl. Dog Chow, Josera, stb. amik nem a legdrágábbak, de jók!

A nagytestű kutyákat is ajánlatos felnőtt korban 2-szer etetni, mert náluk gyakoribb a gyomorcsavarodás.

2011. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Már most váltanotok kéne! Ez egy nagyon rossz táp, Pedigree és Chappi társaival együtt. Vegyetek Acana, Orijen, vagy most van egy jó amit tudok ajánlani és árban is jó ez pedig a Kennels Favourit mi most ezt etetjük és nekünk bevált!
2011. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!