Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, nem "birok" a...

Mit tegyek, nem "birok" a kutyámmal!? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma 3 napja, hogy itt van a Goldi 8 hetes kutyám.(holnap 9 hetes)

Nem tudom, hogy mi a baj. Fent alszik a teraszon, ezzel még semmi baj, de a terasz ajtó előtt van egy szúnyoghálós ajtó. Arra a két mancsát felrakja, és ugrál.. A hálónak nem sok híja van.... Szüleimnek nem fog tetszeni. De akármennyire szólok rá, tovább csinálja. Nem tanulja meg, hogy nem szabad. Ráütöttem az orrára, de azt is játéknak fogta fel, majd ugyan úgy csinálta. Reggel óta kint vagyok vele, de semmi nem változott.

A másik, meg az ugye, hogy nagyon nagyon meleg van, én sem bírom, már koncentrálni sem tudok rá, meg játszani sem. Úgy csinálom, hogy 5 perc tanulás (mert csak eddig tud koncentrálni egy kölyök) és 10 perc játék. Van olyan jó játék, ami jó a meleg ellen? Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet vízzel játszani, most kezdett el fújni a szél. Tudtam, hogy ezzel jár, de arra nem számítottam, hogy senki nem fog segíteni..

Tesóm is hazajön, kimegy hozzá.. 2 simítás, aztán bemegy gépezik -.-

A kutyus se szeretne játszani. Kimegyek hozzá, plédet leterítem a fűre, leülök, odajön a szájába adom a játékot, eldobom neki odamegy a játékához, majd elmegy és leül valahol. (Teljesen úgy érzem, hogy erőltetem az egészet.....) Teljesen kivagyok, pedig 3napja van még itt..

Mit tegyek? :'(

Türelmemmel semmi gond, de áh.. fáradt vagyok, de mondom, senki nem segít.. :(


2011. jún. 9. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi háló kellene a szúnyogháló keretre kívülre, akkor a szúnyoghálóhoz nem férne hozzá. Kb. 1000 ft-ból kijön. Nekünk is ilyen van, kb 1cm*1cm-es rácsmérettel.

[link]

2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!