Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis, nagy vagy a közepes...

A kis, nagy vagy a közepes termetű kutyát szereted inkább?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igazság szerint mindegyik bejön nekem, de inkább a térden felülig érő kutyák. ezen felül a magyar kutyák, kaukázusi félék, stb.
2011. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy német dog keverékem, óriási nagy kutya, imádtam.

Azóta a nagy kutya A Kutya.

Volt kiskutyánk, idegbajt kaptam tőle, állandóan meglépett, mindent tönkretett. Tudom, nem a mérete miatt.


Miután elpusztult, már a kerítéshez kerestük a kutyát, meg a pénztárcához mérve, szóval egy közepes, amit még tudunk etetni, de már nem fér ki minden likon.


De azóta is vágyom egy nagy kutyára, egy bernáthegyire, dogra, vagy egy édes keverékre, aki ülve a mellkasomig ér. :))) Sajnos, soha többé nem lehet ilyen kutyám. :(

2011. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én a nagy bundás kutyákat szeretem legjobban, mint például a berni pásztor, a bernáthegyi. :) De tetszik még nagyon a rottweiler és az alaszkai malamut. :)

A közepes kutyák is szóba jöhetnek persze, de a kicsik kizárt. :D Számomra azok nem kutyák, meg valamiért a küllemük sem tetszik. Szerintem a bolognese, meg havenese meg shi tzu meg egyéb ilyen kis szőrmókok rondák.

2011. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az óriási nagyok, mint pl. a dán dog nekem már túlzás, túl nagy. Szóval az ennél kisebb nagyok, de inkább a középső. Az ölebekért nem vagyok oda. Nincs úgy velük semmi bajom még békében vannak tőlem, de nem kéne, nem jön be.
2011. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Én is inkább nagykutya párti vagyok,bár most boxerem és argentin dogom van. A kicsikkel sincs bajom,de akkor inkább macskát tartok.

2011. jún. 9. 18:02
 16/16 léna.:) ***** válasza:
NAGY.;D
2011. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!